• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Hadas Mouwes

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

הדס מובס

:אתר ישוב: חיפה
mouwes@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8110823
נייד: 052-5550379

Ora Jacobi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורה יעקבי יכין

:אתר ישוב: רמת גן
ora_j@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6767791
נייד: 052-8535808

Rubin Nathalie

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נטלי רובין

www.live-now.co.il :אתר ישוב: חיפה
nathalie.rubin99@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542532311
נייד: 0542532311

Sigal Better

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סיגל בתר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
sigal.better@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6475119
נייד: 054-3362362

Avi Peled

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אבי פלד

www.c4u-group.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
avi.peled@c4u-group.com :דוא"ל טלפון: 08-9265479
נייד: 052-2674081

Dahan Orit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית דהן

:אתר ישוב: ירושלים
oritdahan50@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026519826
נייד: 0506202844

Shalom Danan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלום דנן

:אתר ישוב: ירושלים
sd0502618410@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2618410

Merav Admati

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מרב אדמתי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
merav@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4481515

Orpaz Etty

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי אורפז

:אתר ישוב: מבשרת ציון
etnoy88@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5655790

Dorit Granot

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דורית גרנות

:אתר ישוב: חניאל
dogranot@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-8989283
נייד: 054-8061551

Mali Even Hen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מלי אבן חן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
malievenhen@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5544345
נייד: 054-2070864

Iman Seraphim

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אימאן סראפים

:אתר ישוב: חיפה
imanseraphim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8522292
נייד: 052-6435911

Etty Hartog

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי הרטוך

:אתר ישוב: גבעת ניל`י
ettyhartog@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5363013
נייד: 054-9537366

Dafna Unger

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דפנה אונגר

www.dafnaunger.com :אתר ישוב: אריאל
dafna.unger@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3405922

Hadas Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

הדס בן פורת

:אתר ישוב: כפר שמריהו
hadasbenpo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6229800

Froind Chanoch Chen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חנוך חן פרוינד

:אתר ישוב: רעננה
chen.froind@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097411015
נייד: 052-7470707

עידו Katz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידו כץ

https://sites.google.com/site/ideocoach/idokatz :אתר ישוב: גבים
ideocoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507960786
נייד: 050-0507960786

Pollak Nirit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נירית פולק

http://www.coachnp.co.il/ :אתר ישוב: רעננה
nirit@coachnp.co.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-8007833

Dwahdi Noha

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נוהא דואהדה

:אתר ישוב: טמרה
nohadwahdi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527727818
נייד: --0527727818

Ilan Amitai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אילן אמיתי

:אתר ישוב: נתניה
i.amitai@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0722124216
נייד: 054-6312515
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315