• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Dahan Orit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית דהן

:אתר ישוב: ירושלים
oritdahan50@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026519826
נייד: 0506202844

Smadar Sela

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סמדר סלע

:אתר ישוב: רמת גן
smadarsela@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6318146
נייד: 052-3313166

Rachel Shargal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רחל שרגל

:אתר ישוב: פתח תקוה
6885555@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9228404
נייד: 052-6885555

Irit Kassif

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אירית כסיף

www.ikc.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
irit@ikc.co.il :דוא"ל טלפון: 037448090
נייד: 054-4527743

Etty Hartog

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי הרטוך

:אתר ישוב: גבעת ניל`י
ettyhartog@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5363013
נייד: 054-9537366

Idit Joss

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידית גוס

:אתר ישוב: גדרה
iditjoss@013.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9751095

Esti Rabinovitz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אסתי רבינוביץ

:אתר ישוב: הוד השרון
estir64@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6607970

Nurit Thsuva

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית תשובה

:אתר ישוב: כפר סבא
nuritt5@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5516611

Hagit Gilead-raz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חגית גלעד רז

:אתר ישוב: נגבה
hagit09@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5771124

Smadar Ferguson

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סמדר פרגוסון

:אתר ישוב: רמת גן
smadarf3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-7323142
נייד: 052-3272099

Avi Peled

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אבי פלד

www.c4u-group.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
avi.peled@c4u-group.com :דוא"ל טלפון: 08-9265479
נייד: 052-2674081

Landau Yvonne

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

איבון לנדאו

:אתר ישוב: ירושלים
landau7000@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6430602
נייד: 052-6387000

Pollak Nirit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נירית פולק

http://www.coachnp.co.il/ :אתר ישוב: כפר סבא
nirit@coachnp.co.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-8007833

Pauker Skornik Sigal

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סיגל פאוקר סקורניק

:אתר ישוב: עין הבשור
p.f.sigal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2811188
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2811188

Galia Ferdman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

גליה פרדמן

:אתר ישוב: הרצליה
galia@ferdman.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2932033

Yoel Kaplan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יואל קפלן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yoel1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5292717
נייד: 050-5775677

עידו Katz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידו כץ

https://sites.google.com/site/ideocoach/idokatz :אתר ישוב: גבים
ideocoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507960786
נייד: 050-0507960786

Shalom Danan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלום דנן

:אתר ישוב: ירושלים
sd0502618410@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2618410

Karen Sealine

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

קארן סילאין

www.heneni.co.il :אתר ישוב: אור עקיבא
karensealine@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4706614

Talma Shani

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תלמה שני

Talma1943 :אתר ישוב: פלמח צובה
talmashani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5347876
נייד: 054-5637876
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה