• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Dorit Granot

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דורית גרנות

:אתר ישוב: חניאל
dogranot@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 09-8989283
נייד: 054-8061551

Finkelstein Sigalit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

סגלית פינקלשטיין

www.sigalitfinkelstein.wixsite.com/sigalit-finkelstein :אתר ישוב: הר אדר
sigalit.finkelstein@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5337733
נייד: 054-2388830

Yoel Kaplan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יואל קפלן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yoel1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5292717
נייד: 050-5775677

Nurit Gross

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית גרוס

:אתר ישוב: טירת כרמל
nzgross@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9998439
נייד: 052-2699815

Mali Even Hen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מלי אבן חן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
malievenhen@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5544345
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2070864

Inka Rapoport

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אינקה רפופורט

inkacoach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
inka@planium.com :דוא"ל טלפון: 08-9262746
נייד: 054-2406550

עידו Katz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידו כץ

https://sites.google.com/site/ideocoach/idokatz :אתר ישוב: גבים
ideocoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507960786
נייד: 050-0507960786

Orit Zur

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית צור

:אתר ישוב: ירושלים
orit_zur@walla.com :דוא"ל טלפון: 02-5862389
נייד: 050-4680006

Idit Joss

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

עידית גוס

:אתר ישוב: גדרה
iditjoss@013.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9751095

Orpaz Etty

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי אורפז

:אתר ישוב: מבשרת ציון
etnoy88@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5655790

Etty Hartog

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי הרטוך

:אתר ישוב: גבעת ניל`י
ettyhartog@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5363013
נייד: 054-9537366

Shlomi Bar

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלומי בר

:אתר ישוב: בית עובד
shlomi1921@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9380728
נייד: 058-6800808

Merav Admati

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מרב אדמתי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
merav@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4481515

Karen Sealine

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

קארן סילאין

www.heneni.co.il :אתר ישוב: אור עקיבא
karensealine@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4706614

Rubin Nathalie

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נטלי רובין

www.live-now.co.il :אתר ישוב: חיפה
nathalie.rubin99@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542532311
נייד: 0542532311

Galia Ferdman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

גליה פרדמן

:אתר ישוב: הרצליה
galia@ferdman.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2932033

Ariel Vadai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אריאל ודאי

:אתר ישוב: הוד השרון
arielva888@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6968701

Ronit Ovadia

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רונית עובדיה

www.ronitov.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
ronit@ronitov.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9000113

Revital Haddad

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רויטל רבקה חדד

www.revitalhaddad.com :אתר ישוב: שוהם
revital@revitalhaddad.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4554886

Pnina Shkalim

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

פנינה שקלים

:אתר ישוב: רמת השרון
pninashkalim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5493989
נייד: -882211
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה