• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים ומדריכים מוסמכים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Dwahdi Noha

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נוהא דואהדה

:אתר ישוב: טמרה
nohadwahdi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527727818
נייד: --0527727818

Hadas Ben-porat

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

הדס בן פורת

:אתר ישוב: כפר שמריהו
hadasbenpo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6229800

Orit Oren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורית אורן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
oritoren3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5200835

Shalom Danan

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלום דנן

:אתר ישוב: ירושלים
sd0502618410@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2618410

Revital Haddad

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רויטל רבקה חדד

www.revitalhaddad.com :אתר ישוב: שוהם
revital@revitalhaddad.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4554886

Shifra Gordon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שפרה גורדון

:אתר ישוב: חיפה
szgordon@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8342166
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3766318

Nava Stolero

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נאוה סטולרו

:אתר ישוב: ראשון לציון
nava_s1@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4886914

Galia Ferdman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

גליה פרדמן

:אתר ישוב: הרצליה
galia@ferdman.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2932033

Ilan Amitai

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אילן אמיתי

:אתר ישוב: נתניה
i.amitai@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0722124216
נייד: 054-6312515

Pollak Nirit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נירית פולק

http://www.coachnp.co.il/ :אתר ישוב: רעננה
nirit@coachnp.co.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-8007833

Iman Seraphim

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אימאן סראפים

:אתר ישוב: חיפה
imanseraphim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8522292
נייד: 052-6435911

Lead Efrath

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ליעד אפרת

:אתר ישוב: נופית
Lead.efrath@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-9989886
נייד: 057-7265567

Vered Shillo

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

ורד שלה

:אתר ישוב: קיבוץ שפיים
veredayt@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6035708

Yafa Yavin

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יפה יבין

:אתר ישוב: גילון
yafayavin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9889130
נייד: 052-4224823

Hagit Gilead-raz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חגית גלעד רז

:אתר ישוב: נגבה
hagit09@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5771124

Nurit Gross

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית גרוס

:אתר ישוב: טירת כרמל
nzgross@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9998439
נייד: 052-2699815

Dafi Numa Roswnzwaig

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דפי נומה רוזנצויג

https://www.facebook.com/daficoach/ :אתר ישוב: ניצני עוז
dafinuma@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4624024

Orpaz Etty

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אתי אורפז

:אתר ישוב: מבשרת ציון
etnoy88@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5655790

Rima Goren

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רימה גורן בורוכובסקי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
rimag@012.net.il :דוא"ל טלפון: 077-5491232
נייד: 050-8230010

Merav Admati

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מרב אדמתי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
merav@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4481515
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315