• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא

Ofra Ben Jacob

מקצועי PCIL

עפרה בן יעקב

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ofra540@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5629207

Adi Noam Kornel

מקצועי PCIL

עדי נועם קורנל

:אתר ישוב: ירושלים
adikornel11@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6510933
נייד: 050-7304719

Adler Adler

מקצועי PCIL

לאה אדלר

:אתר ישוב: בית שמש
100adler@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0722337257
נייד: 0527606950

Gila Avni

מקצועי PCIL

גילה אבני

:אתר ישוב: חיפה
gila@avni-sys.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8721149
נייד: 052-3727333

Gruber Rony

מקצועי PCIL

רוני גרובר

ronygruber.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
ronygruber@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8555669

Peled Talia Linor

מקצועי PCIL

טליה לינור פלד

www.ornegohot.co.il :אתר ישוב: נתניה
talia@ornegohot.co.il :דוא"ל טלפון: 0525870701
נייד: 052-5870701

Orit Shanee

מקצועי PCIL

אורית שני

:אתר ישוב: נהריה
oritshanee@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5459797

Goldenberg Tami

מקצועי PCIL

תמי גולדנברג

www.coacher4u.co.il :אתר ישוב: חיפה
goldenberg.tami@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048331359
נייד: -0546880446

Grably Dotan

מקצועי PCIL

דותן גרבלי

https://lp.vp4.me/fi7s :אתר ישוב: באר שבע
Dotan.Grably@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8376197

Sharon Mashdi

מקצועי PCIL

שרון משדי

:אתר ישוב: ירושלים
mashdi75@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3284853

Yishai Yuval

מקצועי PCIL

ישי יובל

yishaiyuval.wixsite.com/coach :אתר ישוב: ירושלים
yishai.yuval@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6271939
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5664535

Giora Kaplinski

מקצועי PCIL

גיורא קפלינסקי

:אתר ישוב: גני תקווה
Adradlan35@qos.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5414310

Hager Yarden

מקצועי PCIL

ירדן הגר

:אתר ישוב: תל אביב
hgyarden@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 050-5967583
נייד: 050-5967583

Ran Rabiner

מקצועי PCIL

רן רבינר

:אתר ישוב: ציפורי
r.ran@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8285863

Arad Izhak

מקצועי PCIL

יצחק ערד

daat.org.il :אתר ישוב: רחובות
iarad770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0773137800
נייד: 054-6427703

Rotem Jackie

מקצועי PCIL

יקי רותם

:אתר ישוב: כפר יונה
jackie.rotem@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543010929
נייד: ---0543010929

Orit Broudo

מקצועי PCIL

אורית ברודו

:אתר ישוב: גני תקווה
oritbroudo@outlook.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2076710

Pauker Skornik Sigal

מקצועי PCIL

סיגל פאוקר סקורניק

:אתר ישוב: עין הבשור
p.f.sigal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2811188
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2811188

Inbar Yoav

מקצועי PCIL

יואב ענבר

:אתר ישוב: רמת גן
yoav.inbar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544404444
נייד: -0544404444

Dorit Eisenberger

מקצועי PCIL

דורית איזנברגר

:אתר ישוב: חיפה
dorit.eisenberger@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5602323
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315