• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא

Tony Laviad

מקצועי PCIL

דר טוני לביאד

www.shvilim-ei.co.il :אתר ישוב: נתניה
tonylaviad@gmail.com :דוא"ל טלפון: 098658927
נייד: 050-6883882

Tova Rotem

מקצועי PCIL

טובה רותם

:אתר ישוב: חולון
tovarotem@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4943529

Tzafrire-moisseiev Einav

מקצועי PCIL

עינב צפריר-מויסייב

:אתר ישוב: רמת השרון
tzafrire@post.bgu.ac.il :דוא"ל טלפון: 0525553101
נייד: 052-5553101

Stern Ronit

מקצועי PCIL

רונית שטרן

fb.me/ronit.carmel.stern :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
ronit.stern.carmel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9717323
נייד: 054-8140449

Gila Avni

מקצועי PCIL

גילה אבני

:אתר ישוב: חיפה
gila@avni-sys.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8721149
נייד: 052-3727333

Dana Alon

מקצועי PCIL

דנה אלון

www.danaalon.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
danaalon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2158715

Adi Noam Kornel

מקצועי PCIL

עדי נועם קורנל

:אתר ישוב: ירושלים
adikornel11@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6510933
נייד: 050-7304719

Kosovsky Ronit

מקצועי PCIL

רונית קוסובסקי

:אתר ישוב: גבעת זאב
R2340253@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 02-5361853
נייד: 054-2340253

Dvora Gutt-amar

מקצועי PCIL

דבורה גוט עמר

www.gufnefesh.net :אתר ישוב: בת ים
dvora1958@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523630907
נייד: 052-3630907

Grably Dotan

מקצועי PCIL

דותן גרבלי

https://lp.vp4.me/fi7s :אתר ישוב: באר שבע
Dotan.Grably@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8376197

Sivan Landman

מקצועי PCIL

סיון לנדמן

:אתר ישוב: גבעתיים
tlandman01@012.net.il :דוא"ל טלפון: 03-7319779
נייד: 050-5221222

Ofra Ben Jacob

מקצועי PCIL

עפרה בן יעקב

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ofra540@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5629207

Osnat Gerson

מקצועי PCIL

אוסנת גרסון

:אתר ישוב: הרצליה
ogerson@outlook.co.il :דוא"ל טלפון: 099563221
נייד: 054-5639163

Perez Adar Ayelet

מקצועי PCIL

איילת פרץ אדר

:אתר ישוב: כפר סבא
ayeletp@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0523946087
נייד: 0523946087

Irit Alexenberg

מקצועי PCIL

עירית אלכסנברג

:אתר ישוב: פתח תקוה
iyrita@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 03-9224024
נייד: 052-6224283

Ilana Schachter

מקצועי PCIL

אילנה שכטר

:אתר ישוב: קרית אונו
schachter.ilana@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3688462

Limor Binshtok

מקצועי PCIL

לימור בינשטוק

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
limorbin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9702585
נייד: 052-5582828

Baranes Kalanit

מקצועי PCIL

כלנית ברנס

:אתר ישוב: שער אפרים
kalanitbar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2084920
נייד: 050-5754446

Orit Shanee

מקצועי PCIL

אורית שני

:אתר ישוב: נהריה
oritshanee@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5459797

Madlena Gindi

מקצועי PCIL

מדלינה גינדי

:אתר ישוב: כפר חב`ד
g.madlena@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9497108
נייד: 052-7600988
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה