• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא

Adler Adler

מקצועי PCIL

לאה אדלר

:אתר ישוב: בית שמש
100adler@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0722337257
נייד: 0527606950

Timora Joy Peleg

מקצועי PCIL

תימורה פלג

:אתר ישוב: קרית אונו
timora.peleg@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3264436

Ackerman Judit

מקצועי PCIL

יהודית אקרמן

merkazhaometz.co.il :אתר ישוב: נתניה
JUDITACK@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8346396
נייד: 054-452826

Zipora Saks

מקצועי PCIL

צפורה זקס

www.kavanot.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tzsaks@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777834116
נייד: 050-7834116

Pauker Skornik Sigal

מקצועי PCIL

סיגל פאוקר סקורניק

:אתר ישוב: עין הבשור
p.f.sigal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2811188
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2811188

Romano Orly

מקצועי PCIL

אורלי רומנו

:אתר ישוב: חיפה
romanorly@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0549987730
נייד: 0549987730

Varda Zadik

מקצועי PCIL

ורדה צדיק

https://vardaz.blogspot.co.il/ :אתר ישוב: קרית חיים
nlpcoach.varda@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4051516

Garti Tehila

מקצועי PCIL

תהילה גרטי

:אתר ישוב: תמרת
coachtehila@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-551-7517

Yarimi Yoni

מקצועי PCIL

יוני ירימי

www.tut-coach.com :אתר ישוב: מתן
yoni@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 0524434622

Nira Perry

מקצועי PCIL

נירה פרי

:אתר ישוב: רמת גן
nirape@013.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6134444

Sharon Mashdi

מקצועי PCIL

שרון משדי

:אתר ישוב: ירושלים
mashdi75@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3284853

Osnat Gerson

מקצועי PCIL

אוסנת גרסון

:אתר ישוב: הרצליה
ogerson@outlook.co.il :דוא"ל טלפון: 099563221
נייד: 054-5639163

Ben-yaacov Danny

מקצועי PCIL

דני בן-יעקב

www.dannycoach.co.il :אתר ישוב: הרצליה
danny242@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 099566254
נייד: 0522553533

Eldad Ben-horin

מקצועי PCIL

אלדד בן-חורין

https://www.nlpschool.academy/ :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eldadbh4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9701417
פרטים נוספים למאמן נייד: 08-9701417

Eshed Dalit

מקצועי PCIL

דלית אשד

:אתר ישוב: זכרון יעקב
dalitlevy444@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4299522

Mira Moria

מקצועי PCIL

מירה מוריה

:אתר ישוב: רמת גן
miramo1@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5665478

Erez Menix

מקצועי PCIL

ארז מניקס

:אתר ישוב: גבעתיים
erez@menix.co.il :דוא"ל טלפון: 052-6517852
נייד: 052-9970500

Tzafrire-moisseiev Einav

מקצועי PCIL

עינב צפריר-מויסייב

:אתר ישוב: רמת השרון
tzafrire@post.bgu.ac.il :דוא"ל טלפון: 0525553101
נייד: 052-5553101

Maya Barash

מקצועי PCIL

מאיה ברש

:אתר ישוב: רמת השרון
mayabarash3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5494889
נייד: 054-7696844

Ester Ashkenazi

מקצועי PCIL

אסתר אשכנזי

:אתר ישוב: רחובות
estiash18@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5305205
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315