• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא

Inbar Yoav

מקצועי PCIL

יואב ענבר

:אתר ישוב: רמת גן
yoav.inbar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544404444
נייד: -0544404444

Adi Noam Kornel

מקצועי PCIL

עדי נועם קורנל

:אתר ישוב: ירושלים
adikornel11@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6510933
נייד: 050-7304719

Adato Osnat

מקצועי PCIL

אוסנת אדטו

:אתר ישוב: נתניה
Osnatadato1@walla.com :דוא"ל טלפון: 0502225183
נייד: 0502225183

Nurit Einav

מקצועי PCIL

נורית ענב

imunurit.co.il :אתר ישוב: כפר מונש
nurit@imunurit.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4808458

Irit Alexenberg

מקצועי PCIL

עירית אלכסנברג

:אתר ישוב: פתח תקוה
iyrita@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 03-9224024
נייד: 052-6224283

Zohar Kappel

מקצועי PCIL

זוהר קפל

http://www.coaching-nlp.co.il/ :אתר ישוב: עין עירון
zoharkappel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6370624
נייד: 050-3600764

Tishler Keren

מקצועי PCIL

קרן טישלר

:אתר ישוב: כרמיאל
keren308@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9905217
נייד: 054-9323374

Irit Golani

מקצועי PCIL

עירית גולני

:אתר ישוב: נתניה
golaniir@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 09-8339603
נייד: 054-5250477

Tehilla Strassburger

מקצועי PCIL

תהלה שטרסבורגר

:אתר ישוב: ירושלים
strassburger10@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6518094
נייד: 054-8495109

Sharon Mashdi

מקצועי PCIL

שרון משדי

:אתר ישוב: ירושלים
mashdi75@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3284853

Giora Kaplinski

מקצועי PCIL

גיורא קפלינסקי

:אתר ישוב: גני תקווה
Giorak.coach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5414310

Eldad Ben-horin

מקצועי PCIL

אלדד בן-חורין

https://www.nlpschool.academy/ :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eldadbh4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9701417
פרטים נוספים למאמן נייד: 08-9701417

Hager Yarden

מקצועי PCIL

ירדן הגר

:אתר ישוב: תל אביב
hgyarden@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 050-5967583
נייד: 050-5967583

Shafir Adi Eden

מקצועי PCIL

עדי עדן שפיר

:אתר ישוב: הרצליה
adi.shafir.cpa@gmail.com :דוא"ל טלפון: 099574125
נייד: 0527500818

Ben-yaacov Danny

מקצועי PCIL

דני בן-יעקב

www.dannycoach.co.il :אתר ישוב: הרצליה
danny242@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 0522553533
נייד: --0522553533

Dana Alon

מקצועי PCIL

דנה אלון

www.danaalon.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
danaalon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2158715

Kalimi Maya

מקצועי PCIL

מאיה קלימי

:אתר ישוב: כפר סבא
mayakalimi100@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0548117167
נייד: 054-8117167

Zipora Saks

מקצועי PCIL

צפורה זקס

www.kavanot.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tzsaks@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777834116
נייד: 050-7834116

Tova Rotem

מקצועי PCIL

טובה רותם

:אתר ישוב: חולון
tovarotem@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4943529

Romano Orly

מקצועי PCIL

אורלי רומנו

:אתר ישוב: חיפה
romanorly@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0549987730
נייד: 0549987730
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה