• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים מקצועיים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא

Adler Adler

מקצועי PCIL

לאה אדלר

:אתר ישוב: בית שמש
100adler@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0722337257
נייד: 0527606950

Michal Cohen

מקצועי PCIL

מיכל כהן

:אתר ישוב: קרית מוצקין
michalarch@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8707465
נייד: 054-6691321

Garti Tehila

מקצועי PCIL

תהילה גרטי

:אתר ישוב: תמרת
coachtehila@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-551-7517

Baranes Kalanit

מקצועי PCIL

כלנית ברנס

:אתר ישוב: שער אפרים
kalanitbar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2084920
נייד: 050-5754446

Ran Rabiner

מקצועי PCIL

רן רבינר

:אתר ישוב: ציפורי
r.ran@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8285863

Dorit Zini

מקצועי PCIL

דורית זיני

http://www.nashim.biz/links/mini_site.aspx?id=101 :אתר ישוב: חדרה
dorizini@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 0542276730
נייד: 054-2276730

Ben-yaacov Danny

מקצועי PCIL

דני בן-יעקב

www.dannycoach.co.il :אתר ישוב: הרצליה
danny242@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 0522553533
נייד: --0522553533

Yael Ben Arza

מקצועי PCIL

יעל בן ארזה

:אתר ישוב: ירושלים
yaelbenarza@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6518128
נייד: 0524167880

Akshoti Simi

מקצועי PCIL

סימי אקשוטי

:אתר ישוב: קרית חיים
simi.lifecoacher@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5382985

Sade Lital

מקצועי PCIL

ליטל שדה

:אתר ישוב: גני תקווה
lital@toot-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8741315

Michal Katz

מקצועי PCIL

מיכל עדן כץ

:אתר ישוב: גן יבנה
michalkatz8@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2217493

Adi Noam Kornel

מקצועי PCIL

עדי נועם קורנל

:אתר ישוב: ירושלים
adikornel11@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6510933
נייד: 050-7304719

Itshak Urman

מקצועי PCIL

יצחק יורמן

:אתר ישוב: קרית אתא
urmani@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8447595
נייד: 057-7738908

Heifetz Rosalia

מקצועי PCIL

רוסליה חפץ

:אתר ישוב: תל אביב יפו
heifetz4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528033375
נייד: 052-8033375

Tali Ben Yacov

מקצועי PCIL

טלי בן יעקב

:אתר ישוב: רמת גן
talben42@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6765421
נייד: 052-2431196

Limor Binshtok

מקצועי PCIL

לימור בינשטוק

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
limorbin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9702585
נייד: 052-5582828

Taly Pearlman Steenkamp

מקצועי PCIL

טלי פרלמן סטינקמפ

:אתר ישוב: חיפה
talyst@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8253079
נייד: 052-3316545

Tzafrire-moisseiev Einav

מקצועי PCIL

עינב צפריר-מויסייב

:אתר ישוב: רמת השרון
tzafrire@post.bgu.ac.il :דוא"ל טלפון: 0525553101
נייד: 052-5553101

Tishler Keren

מקצועי PCIL

קרן טישלר

:אתר ישוב: כרמיאל
keren308@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9905217
נייד: 054-9323374

Nurit Enav

מקצועי PCIL

נורית ענב

:אתר ישוב: כפר מונש
nurit@imunurit.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4808458
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315