• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Bracha Gavra

מוסמך CCIL

ברכה אביבה גברא

:אתר ישוב: יבנה
brachagav@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9438871
נייד: 052-6277066

Koniak Aliza

מוסמך CCIL

עליזה קוניאק

:אתר ישוב: חדרה
koniakit@walla.com :דוא"ל טלפון: 046331252
נייד: 054-9290077

Laurence Dor

מוסמך CCIL

לורנס דור

:אתר ישוב: ירחיב
lorensdor74@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544898090
נייד: 054-4898090

Noam Wolfin

מוסמך CCIL

נעם וולפין

:אתר ישוב: מעין ברוך
wolfin26@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7949418
נייד: 052-3949418

Orit Bronfeld

מוסמך CCIL

אורית ברונפלד

https://www.coachindex.co.il/entry/?id=1581 :אתר ישוב: תל אביב יפו
oritbronfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5226977
נייד: 054-4244310

Karako Vera

מוסמך CCIL

ורה קרקו

:אתר ישוב: תל אביב יפו
verakarako@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2442744

Ronit Helvitz

מוסמך CCIL

רונית הלביץ

:אתר ישוב: מטולה
hronit07@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4977263

Sigalit Mizrachi

מוסמך CCIL

סיגלית מזרחי

sigalitmizrachi1.co.il :אתר ישוב: ירושלים
cozug1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546600589
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6600589

Khriesh Bernaditt

מוסמך CCIL

ברנאדית ח'ריש

:אתר ישוב: חיפה
bkhriesh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545718348
נייד: 054-5718348

Ossi Fischer Hadas

מוסמך CCIL

הדס אוסי פישר

:אתר ישוב: חיפה
Hadasi_o@walla.com :דוא"ל טלפון: 0523485813
נייד: 052-3485813

Kahana Moshe

מוסמך CCIL

משה כהנא

:אתר ישוב: בני ברק
moshi06@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0504157661

Krohn Iris

מוסמך CCIL

איריס קרון

:אתר ישוב: הוד השרון
iriskakrohn@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505787113
נייד: 050-5787113

Zohar Galia

מוסמך CCIL

גליה זהר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
galia.zohar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528003325
נייד: 052-8003325

Moyal Miri

מוסמך CCIL

מירי מויאל

:אתר ישוב: אשדוד
morielmoyal@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5207230

Dor Talia

מוסמך CCIL

טליה דור

https://www.facebook.com/%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%99-%D7% :אתר ישוב: תל אביב יפו
talinkador@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0544721567

Kaufman Hila

מוסמך CCIL

הילה קאופמן

https://www.hilakaufman.com/ :אתר ישוב: צור יצחק
hila.kaufman75@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527055070
נייד: 052-7055070

Miriam Ariel

מוסמך CCIL

מירי אריאל

www.miriariel.co.il :אתר ישוב: יקנעם עילית
miria949@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544250360
נייד: 050-2062722

Segev Perez Dalya

מוסמך CCIL

דליה שגב פרץ

dalyadsp.com :אתר ישוב: גן יבנה
dalyadsp@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505392446
נייד: 050-5392446

Amnon Huri

מוסמך CCIL

אמנון חורי

:אתר ישוב: חולון
amnon.33@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5256868

Bar Or Anat

מוסמך CCIL

ענת בר-אור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
anati78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523553966
נייד: 052-3553966
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה