• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

David Lazar

מוסמך CCIL

דוד לזר

:אתר ישוב: ראשון לציון
david@topoptic.com :דוא"ל טלפון: 03-5521585
נייד: 050-8890666

Levi Ela

מוסמך CCIL

אלה לוי

:אתר ישוב: עומר
Elalv12345@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529246978
נייד: -0529246978

Shoshani Caspi Yaara

מוסמך CCIL

יערה שושני כספי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
yaara.shoshani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506217931
נייד: 050-6217931

Balson Kagan Tally

מוסמך CCIL

טלי בלסון כגן

:אתר ישוב: רמת גן
tally.kagan52@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506943861
נייד: 050-6943861

Morag Dalia

מוסמך CCIL

דליה מורג

:אתר ישוב: חולדה
dalia.morag@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542244678
נייד: 0542244678

Ben-hemo Carmit

מוסמך CCIL

כרמית בן חמו

:אתר ישוב: קרית אתא
dacarmit@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2008070
נייד: 054-2008070

Shemesh Liz

מוסמך CCIL

ליז שמש

www.lizshemesh.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
liz@ggr.co.il :דוא"ל טלפון: 054-5414193
נייד: 054-5414193

Shahar Tali

מוסמך CCIL

טלי שחר

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
talipony10@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7713326

Marom Geula

מוסמך CCIL

גאולה מרום

:אתר ישוב: גבעת שמואל
maromgeula@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505651153
נייד: 050-5651153

מוסמך CCIL

רות צ'ולק

:אתר ישוב: בני ברק
Ruthorit@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8497470

ליאור תמיר

מוסמך CCIL

שגית תמיר

:אתר ישוב: חיפה
sagit.tamir1@gmail.com :דוא"ל טלפון: +972522489902
נייד: 052-2489902

Sigal Rahav

מוסמך CCIL

סיגל רהב מורצקי

:אתר ישוב: הרצליה
sigal2302@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-9552795
נייד: 052-2445890

Yaniv Yehudit

מוסמך CCIL

יהודית יניב

:אתר ישוב: מגדל העמק
drorju@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6545538
נייד: 050-7929210

Shezify Michal

מוסמך CCIL

מיכל שזיפי

:אתר ישוב: חיפה
michalshe1664@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-2342340
נייד: 054-2342340

Zahava Smetana

מוסמך CCIL

זהבה סמטנה

:אתר ישוב: ראשון לציון
zsmetana@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9463444
נייד: 050-6847054

Eitan Gilat

מוסמך CCIL

גילת איתן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
gilat1956@gmail.com :דוא"ל טלפון: 036319350
נייד: 050-2231989

Geva-almagor Orna

מוסמך CCIL

אורנה גבע-אלמגור

www.ornageva.com :אתר ישוב: נשר
orgeva14@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048344321
נייד: 052-5570580

Bernard Solomon

מוסמך CCIL

ברנרד (בני) סולומון

:אתר ישוב: כפר יונה
bennys.hk@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2113304

Rachel Holsblat

מוסמך CCIL

דר רחלי הולצבלט

:אתר ישוב: גבעת שמואל
rachelhol@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5323864
נייד: 050-7460055

Danieli Ethel

מוסמך CCIL

אתל דניאלי

https://www.facebook.com/Ethel.Danieli.Passion4life/ :אתר ישוב: רחובות
ethel@passion4life.co.il :דוא"ל טלפון: 052-522516
נייד: 052-5225166
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה