• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Shwartzv Vered

מוסמך CCIL

ורד שוורץ

:אתר ישוב: נתניה
veredsh@openu.ac.il :דוא"ל טלפון: 052-8827230
נייד: 052-8827230

Tal-lazarus Hila

מוסמך CCIL

הילה טל-לזרוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tal.hila1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543044432
נייד: 054-3044432

Agassi Nira

מוסמך CCIL

נירה אגסי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
niragassi74@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777003970
נייד: 052-8665820

Yakar Dana Alice

מוסמך CCIL

דנה אליס יקר

www.facebook.com/Dana.AliceHSP :אתר ישוב: חולון
yakar.dana@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2347388

Shimshon Greenfeld

מוסמך CCIL

שמשון גרינפלד

:אתר ישוב: ירושלים
shimgreenfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5869258
נייד: 052-8906206

Orly Grinshteen

מוסמך CCIL

אורלי גרינשטיין

:אתר ישוב: שוהם
orlygrins@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9794759
נייד: 0546663932

Tal Shirly

מוסמך CCIL

שירלי טל

:אתר ישוב: חדרה
shirlytal77@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0556832326
נייד: 055-6832326

Stempo Yarden

מוסמך CCIL

ירדן סטמפו

:אתר ישוב: רמת גן
ystempo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5674226

Tzipi Zucker

מוסמך CCIL

ציפי צוקר

:אתר ישוב: חיפה
tzipizu@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8242793
נייד: 050-6428817

Frankl Katzir Hailly

מוסמך CCIL

היילי פרנקל קציר

http://www.theroadtaken.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
hailly@theroadtaken.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7961195
נייד: 054-6323222

Wise Ayala

מוסמך CCIL

אילה וייז

:אתר ישוב: ירושלים
Ayalawise@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8383822

Hilel Shimrit

מוסמך CCIL

שמרית הילל

Shimrithilel.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
Shimrith1978@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543978432
נייד: 0543978432

Iris Greenspoon

מוסמך CCIL

איריס גרינשפון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
iris@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6682288

Grodka Rivka

מוסמך CCIL

רבקה גרודקה

:אתר ישוב: ירושלים
Rg025386169@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5386169
נייד: 050-4107781

Zipi Kobrinski

מוסמך CCIL

ציפי קוברינסקי

:אתר ישוב: הרצליה
zipi.kobrinski@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5333180

Huber Galit

מוסמך CCIL

גלית הובר

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
hubergalit@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9261234
נייד: 050-6519749

Tamar Maor

מוסמך CCIL

תמר מאור

:אתר ישוב: רמת השרון
tamimaor@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5404208
נייד: 050-5767967

Moyal Miri

מוסמך CCIL

מירי מויאל

:אתר ישוב: אשדוד
morielmoyal@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5207230

גינסברגר מתי

מוסמך CCIL

מתי גינסברגר

:אתר ישוב: מודיעין עילית
Mg0527600080@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0527600080
נייד: 052-7600080

Avdiav Adi

מוסמך CCIL

עדי אבדיאב

:אתר ישוב: כפר סבא
adi.gepstein@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528290200
נייד: 052-8290200
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315