• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא

Clara Rispler

בכיר MCIL מדריך מוסמך

קלרה ריספלר

www.clararispler.com/ :אתר ישוב: חיפה
clararispler5510@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-7885975

Helena Arad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הלנה ערד

:אתר ישוב: רחובות
arad770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9463830
נייד: 054-6427704

Lisa Grossman

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ליסה גרוסמן

:אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
lisagrossman@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2248220

Sunny Dr. Gordon Bar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר סני גורדון בר

www.coachme.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
sunny@coachme.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9384734
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5440031

Dalia Christop

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה כריסטוף

:אתר ישוב: רמת גן
daliach012@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7453254

Cohen-hamo Inbal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענבל כהן-חמו

www.DoCoaching.com :אתר ישוב: רעננה
Inbalco@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5425833

Saadia Danan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סעדיה דנן

:אתר ישוב: דולב
sdanan7@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6071718

Goldring-boymstain Mirit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירית גולדרינג - בוימשטיין

:אתר ישוב: ראשון לציון
mirit.goldring@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3366497

Itzhak Oren

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יצחק אורן

:אתר ישוב: נאות גולן
oreni2@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8515000

Ben-moshe Nurit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נורית בן משה

www.nuritbm.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
nuritbm@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-6001059

מיכל Givon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מיכל גבעון

:אתר ישוב: תל מונד
mic200500@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544357602
נייד: 544357602

Sari Krauss

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרי קראוס

:אתר ישוב: צורית
sarikrauss@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9344491

Hagit Porat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

חגית פורת קן דרור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
hagitpo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4545623

Dalia Crown

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה קרון

www.be-live.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
daliacrown@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6647940

Mor Zvika

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צביקה מור

www.more-lanoar.co.il :אתר ישוב: ירושלים
morelanoar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5003357
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-6070954

Adva Shafir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אדוה שפיר

:אתר ישוב: שערי תקווה
adva63@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6367373

Zvi Dr. Fuss

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דר צבי פוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
zvi.fuss@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7809099
נייד: 054-3020412

Tzlila Roche

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צלילה ראש

:אתר ישוב: מישר
tzlila.roche@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4400766

Noa Itzhak

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נועה יצחק

www.anagrama.co.il :אתר ישוב: גילון
bluenoai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2040048
נייד: 054-6319933

Yossi Eilot

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אילות

www.TheCoaches.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eiloty1@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: +972502278555
נייד: 050-2278555
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315