• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא

Ben-moshe Nurit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נורית בן משה

www.nuritbm.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
nuritbm@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-6001059

Nira Hendel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נירה הנדל

:אתר ישוב: תל מונד
benira@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 077-7001428
נייד: 050-9102021

Naomi Lezer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נעמי לזר

:אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
naomilezer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7495951
נייד: 052-6959184

Orgad Miron

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורגד מירון

orgadol.co.il :אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
orgadmiron@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6230405
נייד: 052-4895689

Magi Ben Yehuda

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מגי בן יהודה

www.magicoach.co.il :אתר ישוב: כרמיאל
magi5499@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7955535

Einat Pollarsky Ben-natan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת פולרסקי בן-נתן

https://www.facebook.com/arts.coaching :אתר ישוב: חיפה
einatp2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 053-3336438

Aharon Renan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אהרון רנן

:אתר ישוב: ירושלים
renan@012.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6716212
נייד: 054-5723585

Zvi Dr. Fuss

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דר צבי פוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
zvi.fuss@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7809099
נייד: 054-3020412

Rina Kishon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רינה קישון

www.rinakishon.co.il :אתר ישוב: הרצליה
okishon@012.net.il :דוא"ל טלפון: 09-9550124
נייד: 054-5604592

Izik Mizrachi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

איציק מזרחי

:אתר ישוב: מעלה אדומים
izikimi@014.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3104030

Ereli Anat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת אראלי

www.e-mun.co.il :אתר ישוב: גת קיבוץ
ereli@gat.org.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-8801631

Lior Attias

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ליאור אטיאס

:אתר ישוב: נשר
lioratias7@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2342074
נייד: 054-3309080

Noa Itzhak

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נועה יצחק

www.anagrama.co.il :אתר ישוב: גילון
bluenoai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-2040048
נייד: 054-6319933

Mona Awwad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מונה עוואד

:אתר ישוב: נצרת
mona.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6454446
נייד: 052-8544463

Shaked Anabella

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אנאבלה שקד

:אתר ישוב: כפר סבא
anabella@anabella-sh.com :דוא"ל טלפון: 09-7659241
נייד: 052-6912211

Yair Schwartz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יאיר שורץ

www.tzivonni.com :אתר ישוב: פתח תקוה
yshwartz1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-3275090
נייד: 052-3275090

Helena Arad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הלנה ערד

:אתר ישוב: רחובות
arad770@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9463830
נייד: 054-6427704

Uvi Raz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אובי רז

:אתר ישוב: ניל`י
uvi@ligdolbaor.com :דוא"ל טלפון: 08-9202179
נייד: 050-3220364

Dafna Salan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה סלען

www.nlp-coach.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
dafna.salan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7656178

Yoav Ofek

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יואב אופק

www.yoavofek.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
yoavofek@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0502223682
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-2223682
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315