• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא

Mor Zvika

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צביקה מור

www.more-lanoar.co.il :אתר ישוב: ירושלים
info@more-lanoar.co.il :דוא"ל טלפון: 02-5003357
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-6070954

Yossi Eilot

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אילות

www.TheCoaches.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eiloty1@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: +972502278555
נייד: 050-2278555

Shira Rosenfeld

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שירה רוזנפלד

www.facebook.com/RosenfeldShira :אתר ישוב: תל אביב יפו
shirarosenfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4988552

Roni Kremer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רוני קרמר

www.kremer.org.il :אתר ישוב: בית השיטה
ronikremer@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2461631

לירון בן דוד

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לירון בן דוד

www.adhdcoach.co.il :אתר ישוב: רמת גן
lironbd@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0547983319
נייד: 054-7983319

Yael Zerony

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יעל זרעוני

:אתר ישוב: באר יעקב
yaelzerony@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8134591

Itzhak Oren

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יצחק אורן

:אתר ישוב: נאות גולן
oreni2@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8515000

Fainberg Eti

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אתי פיינברג

:אתר ישוב: הרצליה
etifain@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545577572
נייד: 0545577572

Iris Berkooz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

איריס ברכוז - קמיניץ

:אתר ישוב: רמת גן
iris.berkooz@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9318619
נייד: 050-6874640

Anat Milner Cohen

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת מילנר כהן

:אתר ישוב: הוד השרון
milner2@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2891057

Fady Awwad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

פאדי עוואד

:אתר ישוב: נצרת
fady.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8544466

Basson Tali

בכיר MCIL מדריך מוסמך

טלי בסון

:אתר ישוב: ראשון לציון
tali@basson.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5600062

Naomi Lezer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נעמי לזר

:אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
naomilezer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7495951
נייד: 052-6959184

Ruth Zifroni

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רותי צפרוני

www.rutizifroni.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
rutizf@012.net.il :דוא"ל טלפון: 08-9264353
נייד: 050-5502674

Shalva Ziner

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שלוה זינר

:אתר ישוב: יבנה
shalva59@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9435186
נייד: 050-6660900

Tamir Peleg

בכיר MCIL מדריך מוסמך

תמיר פלג

:אתר ישוב: קרית אתא
tamir@yozmotgroup.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4445201

Shachar Perlman

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שחר פרלמן

http://www.behappy.co.il/ :אתר ישוב: רחובות
shachar@behappy.co.il :דוא"ל טלפון: 08-9353377
נייד: 052-8727936

Eran Olenik

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ערן אוליניק

:אתר ישוב: מגל
eran@successandbeyond.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7643533

Genia Raichel Gil

בכיר MCIL מדריך מוסמך

גניה רייכל גיל

:אתר ישוב: עין הוד
geniarg@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9841085
נייד: 054-4950600

Einat Ziv

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת זיו

NLP-now.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
ziv.einat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2310636
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315