• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא

Bracha Shamir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ברכה שמיר

:אתר ישוב: כפר סבא
brachas9@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5405491

Suzet Seker

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סוזט סקר

:אתר ישוב: ראש העין
suzet@nextstep.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9384127
נייד: 052-5351666

Zvi Eadan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צבי עידן

alon.coach :אתר ישוב: יבנה
zvika.eadan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9438744
נייד: 054-8081111

Shlomit Meir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שלומית מאיר

:אתר ישוב: כפר סבא
shm@quimka.com :דוא"ל טלפון: 09-7460808
נייד: 050-5401444

Gal Alon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אלון גל

:אתר ישוב: זכרון יעקב
a43gal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6091399
נייד: 050-8884048

לירון בן דוד

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לירון בן דוד

www.adhdcoach.co.il :אתר ישוב: רמת גן
lironbd@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0547983319
נייד: 054-7983319

Adva Shafir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אדוה שפיר

:אתר ישוב: שערי תקווה
adva63@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6367373

Ayelet Levanon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אילת לבנון

:אתר ישוב: תל מונד
levanon10@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7967272
נייד: 052-4877621

Aharon Renan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אהרון רנן

:אתר ישוב: ירושלים
renan@012.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6716212
נייד: 054-5723585

Eynat Barzilay

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת ברזילי

:אתר ישוב: רמת ישי
eynatb@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7648399

Michael Bendavid

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מייקל בן דוד

http://www.4lifecoahing.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
michael@4lifecoaching.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5260099

Izik Mizrachi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

איציק מזרחי

:אתר ישוב: מעלה אדומים
izikimi@014.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3104030

Rina Kishon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רינה קישון

www.rinakishon.co.il :אתר ישוב: הרצליה
okishon@012.net.il :דוא"ל טלפון: 09-9550124
נייד: 054-5604592

Anat Krauz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת קראוז

www.emtsaim.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
anat.krauz@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8877587
נייד: 050-6898818

Dafna Salan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה סלען

www.nlp-coach.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
dafna.salan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7656178

Ofra Homsky

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עפרה חומסקי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ofra@three-en.com :דוא"ל טלפון: 03-6240075 בחיר
נייד: 053-7701080

Nira Hendel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נירה הנדל

:אתר ישוב: תל מונד
benira@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 077-7001428
נייד: 050-9102021

Sarit Amitay

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרית אמיתי

www.sarit-amitay.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
office@sarit-amitay.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6994969
נייד: 054-4727207

Keren Gilat

בכיר MCIL מדריך מוסמך

קרן גילת

http://kerengilat.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
kerengilat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2501570

Reuven Sadan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ראובן סדן

:אתר ישוב: קדימה
sadanreuven1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2516709
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315