• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

אינדקס מאמנים בכירים ומדריכים מוסמכים 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא

Roni Kremer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רוני קרמר

www.kremer.org.il :אתר ישוב: בית השיטה
ronikremer@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2461631

Genia Raichel Gil

בכיר MCIL מדריך מוסמך

גניה רייכל גיל

:אתר ישוב: עין הוד
geniarg@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9841085
נייד: 054-4950600

Shosh Kazaz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דר שוש קזז

:אתר ישוב: ראשון לציון
shosh@wellnessisrael.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9514099
נייד: 054-7390777

Hila Fortis Tvito

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הילה פורטיס טויטו

:אתר ישוב: הוד השרון
hila@ambition.co.il :דוא"ל טלפון: 077-7960003
נייד: 054-7466966

Bracha Gavra

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ברכה גברא

:אתר ישוב: רחובות
gavra770@neto.net.il :דוא"ל טלפון: 08-9467708
נייד: 0543451770

Eynat Barzilay

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת ברזילי

:אתר ישוב: רמת ישי
eynatb@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7648399

Oli Levi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אולי לוי

:אתר ישוב: באר שבע
olisti7@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-6442170
נייד: 052-2719857

Beny Gal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

בני גל

:אתר ישוב: ירושלים
benzg@neto.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6071717

Sarit Amitay

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרית אמיתי

www.sarit-amitay.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
office@sarit-amitay.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6994969
נייד: 054-4727207

Zunio Kristal

בכיר MCIL מדריך מוסמך

זוניו קריסטל

www.kristalcoaching.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
zuno.kristal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522400900
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2400900

Shimon Chaushu

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שמעון צאושו

https://www.facebook.com/Coaching.Academy.NLP/ :אתר ישוב: רמת ישי
shimon_c@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3222199

Limor Gazit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לימור גזית

www.limorgazit.com :אתר ישוב: חולון
limorcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-5671953

Karel Glazer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

קרול גלזר

tafneet.com :אתר ישוב: אלון הגליל
kjglazer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9869382
נייד: 052-6091626

Sima Goren

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סימה גורן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
simi.goren@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2933737

Naomi Lezer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נעמי לזר

:אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
naomilezer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7495951
נייד: 052-6959184

Shmuel Hendler

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שמואל הנדלר

www.sh-h.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
shmuel@sh-h.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6910295
נייד: 052-2253838

Bat Sheva Dor

בכיר MCIL מדריך מוסמך

בת שבע דור

:אתר ישוב: ירושלים
lifecoacher1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5435511

Goldring-boymstain Mirit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירית גולדרינג - בוימשטיין

:אתר ישוב: ראשון לציון
mirit.goldring@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3366497

Dalia Crown

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה קרון

www.be-live.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
daliacrown@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6647940

Bracha Shamir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ברכה שמיר

:אתר ישוב: כפר סבא
brachas9@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5405491
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה