• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Michelle Har Shemesh

בכיר MCIL

מיכל הר שמש

harshemesh.com :אתר ישוב: רעננה
harshemesh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546621178
נייד: 054-6621178

Maayan Brosh

בכיר MCIL

מעין ברוש

:אתר ישוב: פתח תקוה
mbrosh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4904664

Erga Kadn Baenea

בכיר MCIL

ערגה קדן ברנע

:אתר ישוב: רמת גן
ergak1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8090987

Rivka Einhorn

בכיר MCIL

רבקה אינהורן

:אתר ישוב: חיפה
rebeca_ein@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 04-8517650
נייד: 054-7217064

Eden Aviad

בכיר MCIL

אביעד עדן

:אתר ישוב: קרית מוצקין
AVIADE@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 04-8743847
נייד: 052-2469822

Grassiani Arie

בכיר MCIL

אריה גרסיאני

http://arieg.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
arikgra@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4400136

Avshalom Aderet

בכיר MCIL

אבשלום אדרת

:אתר ישוב: ראשון לציון
adereta@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4809850

Ben Moshe Gil

בכיר MCIL

גיל בן משה

www.mooseadventures.co.il :אתר ישוב: חדרה
gili@mayacc.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2132136

Nava Rogel

בכיר MCIL

נאוה רוגל

:אתר ישוב: ירושלים
nava.rogel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6796687
נייד: 050-5216963

Chava Elohev

בכיר MCIL

חוה אלאוהב

:אתר ישוב: כפר סבא
chavaelohev3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2806026

Ron Hamburger

בכיר MCIL

רון המבורגר

:אתר ישוב: אילת
ron.hamburger@gmail.com :דוא"ל טלפון: 086335324
נייד: 054-4292746

Anat Garti

בכיר MCIL

ענת גרתי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
anatgarti@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4318209

Dina Liberman

בכיר MCIL

דינה ליברמן

:אתר ישוב: רמת גן
profiled@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6769580
נייד: 052-3611607

Ronnie Dunetz

בכיר MCIL

רוני דוניץ

:אתר ישוב: קדימה
dunetz@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6652818

Dafna Zahavi

בכיר MCIL

דפנה זהבי

:אתר ישוב: קיבוץ נען
dafna.zehavi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5525054

Lilian Kritzer

בכיר MCIL

ליליאן קריצר

WWW.MYWAY360.COM :אתר ישוב: ראש העין
myway@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6717777

Yuval Regev

בכיר MCIL

יובל רגב

yuvalregev.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
yuval@yuvalregev.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4212792

Gary Triger

בכיר MCIL

דר` גרי רפאל טריגר

www.garytrigger.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
garytriger@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6905570
נייד: 054-6780120

Tichon Michal

בכיר MCIL

מיכל תיכון

www.tut-coach.com :אתר ישוב: קרית אונו
michaltichon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546560882
נייד: 054-6560882

Rakafet Samet

בכיר MCIL

רקפת סמט

:אתר ישוב: עין ורד
rakefets@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2454455
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה