• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Yarden Shachar

בכיר MCIL

ירדן שחר

WWW.YARDENS.CO.IL :אתר ישוב: בית דגן
yardenshachar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0504668018
נייד: 050-4668018

Nava Rogel

בכיר MCIL

נאוה רוגל

:אתר ישוב: ירושלים
nava.rogel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6796687
נייד: 050-5216963

Sarit Elimelech

בכיר MCIL

שרית אלימלך

:אתר ישוב: הרצליה
sarit7930@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7100473

Maytal Ramati

בכיר MCIL

מיטל רמתי

:אתר ישוב: גני תקווה
maycoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4842777

Anat Garti

בכיר MCIL

ענת גרתי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
anatgarti@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4318209

Eden Aviad

בכיר MCIL

אביעד עדן

:אתר ישוב: קרית מוצקין
AVIADE@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 04-8743847
נייד: 052-2469822

Erga Kadn Baenea

בכיר MCIL

ערגה קדן ברנע

:אתר ישוב: רמת גן
ergak1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-8090987

Ilan Rubinstein

בכיר MCIL

אילן רובינשטיין

:אתר ישוב: נתניה
ilandcl@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5509922

Iris Hilel

בכיר MCIL

איריס הלל

:אתר ישוב: תל מונד
iris.hillel1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7966667
נייד: 054-6708890

Klain Daniela

בכיר MCIL

דניאלה קליין

www.themirror.co.il :אתר ישוב: משמרות
daniela.klain@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0544407540

Meital Batsia-dauber

בכיר MCIL

מיטל בציא-דאובר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
meital@taltal.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3570700

Hagai Shalev

בכיר MCIL

חגי שלו

www.hagaishalev.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
shalevh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4877725
נייד: 054-4877725

Shai Lisbon

בכיר MCIL

שי ליסבון

www.triple-w.co.il :אתר ישוב: הרצליה
lisbonshai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4536173
נייד: 054-4536173

Ben Shahar Ziki

בכיר MCIL

ציקי בן שחר

www.yesyoucan.co.il :אתר ישוב: ירושלים
ziki-coach@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6274149

Gary Triger

בכיר MCIL

דר` גרי רפאל טריגר

www.garytrigger.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
garytriger@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6905570
נייד: 054-6780120

Merav Zach

בכיר MCIL

מירב זך

www.meravzach.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
merav@meravzach.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7443424
נייד: 050-3332217

Ben Moshe Gil

בכיר MCIL

גיל בן משה

www.mooseadventures.co.il :אתר ישוב: חדרה
gili@mayacc.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2132136

Gil Weiner

בכיר MCIL

גיל וינר

:אתר ישוב: חיפה
gilweiner@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2619022

Chava Elohev

בכיר MCIL

חוה אלאוהב

:אתר ישוב: כפר סבא
chavaelohev3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2806026

Sweeney Sharon

בכיר MCIL

שרון סוויני

:אתר ישוב: קליה
sharonka1970@gmail.com :דוא"ל טלפון: 029936296
נייד: 0544876261
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315