• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Iris Hilel

בכיר MCIL

איריס הלל

:אתר ישוב: תל מונד
iris.hillel1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7966667
נייד: 054-6708890

Maytal Ramati

בכיר MCIL

מיטל רמתי

:אתר ישוב: גני תקווה
maycoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4842777

Yeela Shaked

בכיר MCIL

יעלה שקד

:אתר ישוב: הרצליה
yeelas@barak.net.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7452345

Simona Ben-dor

בכיר MCIL

סימונה בן דור

www.SBD-Coaching.com :אתר ישוב: גבעתיים
bendors@013.net :דוא"ל טלפון: 052-2498115
נייד: 052-2498115

Dorit Gonen-gitlis

בכיר MCIL

דורית גונן גיטליס

www.doritgo.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
doritgonen@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6411164

Shai Lisbon

בכיר MCIL

שי ליסבון

www.triple-w.co.il :אתר ישוב: הרצליה
lisbonshai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4536173
נייד: 054-4536173

Merav Zach

בכיר MCIL

מירב זך

www.meravzach.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
merav@meravzach.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7443424
נייד: 050-3332217

Yuval Regev

בכיר MCIL

יובל רגב

yuvalregev.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
yuval@yuvalregev.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4212792

Meital Batsia-dauber

בכיר MCIL

מיטל בציא-דאובר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
meital@taltal.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3570700

Reicher Gabriela

בכיר MCIL

גבי רייכר

coachme.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
gabi@newstart.co.il :דוא"ל טלפון: 0528542650
נייד: 052-8542650

Ben Shahar Ziki

בכיר MCIL

ציקי בן שחר

www.yesyoucan.co.il :אתר ישוב: ירושלים
ziki-coach@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6274149

Avshalom Aderet

בכיר MCIL

אבשלום אדרת

:אתר ישוב: ראשון לציון
adereta@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4809850

Yuval Rose Rosenwasser

בכיר MCIL

יובל רוז

https://www.yuvalrose.com/ :אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
yuval.rose@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546177877
נייד: 054-6177877

Sarig Amit

בכיר MCIL

עמית שריג

:אתר ישוב: גבת
amitsarig@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 046549768
נייד: 054-2408262

Maayan Brosh

בכיר MCIL

מעין ברוש

:אתר ישוב: פתח תקוה
mbrosh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4904664

Roni Ratner

בכיר MCIL

רוני ראטנר

:אתר ישוב: נתניה
roniratner@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2247070

Chava Elohev

בכיר MCIL

חוה אלאוהב

:אתר ישוב: כפר סבא
chavaelohev3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2806026

Nava Rogel

בכיר MCIL

נאוה רוגל

:אתר ישוב: ירושלים
nava.rogel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6796687
נייד: 050-5216963

Michal Mintzer

בכיר MCIL

מיכל מינצר

:אתר ישוב: אפרת
m_mintzer@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8660801

Hagai Shalev

בכיר MCIL

חגי שלו

www.hagaishalev.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
shalevh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4877725
נייד: 054-4877725
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה