• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Yuval Regev

בכיר MCIL

יובל רגב

yuvalregev.co.il :אתר ישוב: נס ציונה
yuval@yuvalregev.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4212792

Grassiani Arie

בכיר MCIL

אריה גרסיאני

http://arieg.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
arikgra@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4400136

Avshalom Aderet

בכיר MCIL

אבשלום אדרת

:אתר ישוב: ראשון לציון
adereta@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4809850

Hadas Kan

בכיר MCIL

הדס קאן

matat2010.com :אתר ישוב: כוכב יאיר צור יגאל
tachlitcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4765849

Michelle Har Shemesh

בכיר MCIL

מיכל הר שמש

harshemesh.com :אתר ישוב: רעננה
harshemesh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546621178
נייד: 054-6621178

Reicher Gabriela

בכיר MCIL

גבי רייכר

coachme.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
gabi@newstart.co.il :דוא"ל טלפון: 0528542650
נייד: 052-8542650

Aviel Abramovitz

בכיר MCIL

אביאל אברמוביץ

:אתר ישוב: הוד השרון
avielab@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7423050
נייד: 050-5322822

Ron Hamburger

בכיר MCIL

רון המבורגר

:אתר ישוב: אילת
ron.hamburger@gmail.com :דוא"ל טלפון: 086335324
נייד: 054-4292746

Riki Ezra

בכיר MCIL

ריקי עזרא

:אתר ישוב: אשדוד
riki.coach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5919824

Meital Batsia-dauber

בכיר MCIL

מיטל בציא-דאובר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
meital@taltal.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3570700

Ben Baruch Idit

בכיר MCIL

עידית בן ברוך

:אתר ישוב: גמזו
idit-b@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0507061486
נייד: 050-507061486

Gary Triger

בכיר MCIL

דר` גרי רפאל טריגר

www.garytrigger.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
garytriger@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6905570
נייד: 054-6780120

Sarig Amit

בכיר MCIL

עמית שריג

:אתר ישוב: גבת
amitsarig@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 046549768
נייד: 054-2408262

Merav Levy Leibowitz

בכיר MCIL

מירב לוי ליבוביץ

www.tmost.co.il :אתר ישוב: תימורים
merav@tmost.co.il :דוא"ל טלפון: 0528604393
נייד: 052-8604393

Nir Duvdevani

בכיר MCIL

ניר דובדבני

:אתר ישוב: קרית מוצקין
nir@rnd.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6690550

Merav Zach

בכיר MCIL

מירב זך

www.meravzach.co.il :אתר ישוב: הוד השרון
merav@meravzach.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7443424
נייד: 050-3332217

Nathan Fridman

בכיר MCIL

נתן פרידמן

:אתר ישוב: אירוס
natfrid2000@yahoo.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8318125

Dina Liberman

בכיר MCIL

דינה ליברמן

:אתר ישוב: רמת גן
profiled@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6769580
נייד: 052-3611607

Efi Landau

בכיר MCIL

אפי לנדאו

www.elcoaching.co.il :אתר ישוב: פתח תקוה
efi@elcoaching.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9383338
נייד: 054-4452840

Ram Nechemia

בכיר MCIL

רם נחמיה

shoonra.co.il :אתר ישוב: רמת השרון
shoonram@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-2401988
נייד: 052-2401988
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה