• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Hagai Shalev

בכיר MCIL

חגי שלו

www.hagaishalev.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
shalevh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4877725
נייד: 054-4877725

Erez Figlash

בכיר MCIL

ארז פיגלש

www.erezfiglash.co.il :אתר ישוב: קרית טבעון
erez.coach4life@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2029202

Eli Varon

בכיר MCIL

אלי ורון

:אתר ישוב: ירושלים
elivaron@actcom.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6794721
נייד: 054-5646300

Nathan Fridman

בכיר MCIL

נתן פרידמן

:אתר ישוב: אירוס
natfrid2000@yahoo.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8318125

Sarig Amit

בכיר MCIL

עמית שריג

:אתר ישוב: גבת
amitsarig@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 046549768
נייד: 054-2408262

Schechter Yehudit

בכיר MCIL

יהודית שכטר

:אתר ישוב: קרית מוצקין
yehudit@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 048737082
נייד: ----0523355011

Sarit Elimelech

בכיר MCIL

שרית אלימלך

:אתר ישוב: הרצליה
sarit7930@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7100473

Aviel Abramovitz

בכיר MCIL

אביאל אברמוביץ

:אתר ישוב: הוד השרון
avielab@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7423050
נייד: 050-5322822

Ben Shahar Ziki

בכיר MCIL

ציקי בן שחר

www.yesyoucan.co.il :אתר ישוב: ירושלים
ziki-coach@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6274149

Maya Pipano

בכיר MCIL

מאיה פיפנו

http://www.mayapipano.co.il/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
mayapipano@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7777795

Ilan Rubinstein

בכיר MCIL

אילן רובינשטיין

:אתר ישוב: נתניה
ilandcl@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5509922

Yeela Shaked

בכיר MCIL

יעלה שקד

:אתר ישוב: הרצליה
yeelas@barak.net.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7452345

Gary Triger

בכיר MCIL

דר` גרי רפאל טריגר

www.garytrigger.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
garytriger@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6905570
נייד: 054-6780120

Anat Keller

בכיר MCIL

ענת קלר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
anat.keller@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6486814
נייד: 050-8226662

Golan Nezi

בכיר MCIL

נזי גולן

:אתר ישוב: כפר סבא
nezigolan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7669762
נייד: 052-3680699

Lilian Kritzer

בכיר MCIL

ליליאן קריצר

WWW.MYWAY360.COM :אתר ישוב: ראש העין
myway@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6717777

Amnon Shaked

בכיר MCIL

אמנון שקד

www.ocean-coaching.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
amnon.shaked@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6440212
נייד: 054-6772777

Roni Ben-zvi

בכיר MCIL

רוני בן צבי

:אתר ישוב: כפר סבא
ronib21@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4325529

Galit Kedmi Biber

בכיר MCIL

גלית קדמי ביבר

www.kb-coach.com :אתר ישוב: רחובות
galit@kb-coach.com :דוא"ל טלפון: 050-7417040
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-7417040

Gil Weiner

בכיר MCIL

גיל וינר

:אתר ישוב: חיפה
gilweiner@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2619022
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה