• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס המאמנים הרשומים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס -

על פי חוק, אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 אינדקס מאמנים בכירים

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Ilan Rubinstein

בכיר MCIL

אילן רובינשטיין

:אתר ישוב: נתניה
ilandcl@012.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5509922

Roniel Lottner

בכיר MCIL

רוניאל לטנר

www.ronicoach.co.il :אתר ישוב: אלעזר
roniel12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9933543
נייד: 052-7978887

Vered Bloch

בכיר MCIL

ורד בלוך

:אתר ישוב: תל אביב יפו
veredbloch@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6996230
נייד: 054-5410479

Eli Varon

בכיר MCIL

אלי ורון

:אתר ישוב: ירושלים
elivaron@actcom.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6794721
נייד: 054-5646300

Erez Figlash

בכיר MCIL

ארז פיגלש

www.erezfiglash.co.il :אתר ישוב: קרית טבעון
erez.coach4life@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2029202

Rivka Einhorn

בכיר MCIL

רבקה אינהורן

:אתר ישוב: חיפה
rebeca_ein@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 04-8517650
נייד: 054-7217064

Rami Dvora

בכיר MCIL

רמי דבורה

www.1life.co.il :אתר ישוב: עדנים
office@1life.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6200340
פרטים נוספים למאמן נייד: 058-6200340

Ben Moshe Gil

בכיר MCIL

גיל בן משה

www.mooseadventures.co.il :אתר ישוב: חדרה
gili@mayacc.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2132136

Graitzer Osnat Gefen

בכיר MCIL

אסנת גפן גרייצר

:אתר ישוב: רעננה
agraitzer@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6692776

Nir Duvdevani

בכיר MCIL

ניר דובדבני

:אתר ישוב: קרית מוצקין
nir@rnd.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6690550

Sweeney Sharon

בכיר MCIL

שרון סוויני

:אתר ישוב: קליה
sharonka1970@gmail.com :דוא"ל טלפון: 029936296
נייד: 0544876261

Aviel Abramovitz

בכיר MCIL

אביאל אברמוביץ

:אתר ישוב: הוד השרון
avielab@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7423050
נייד: 050-5322822

Michal Mintzer

בכיר MCIL

מיכל מינצר

:אתר ישוב: אפרת
m_mintzer@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8660801

Dafna Zahavi

בכיר MCIL

דפנה זהבי

:אתר ישוב: קיבוץ נען
dafna.zehavi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5525054

Liora Lipetz

בכיר MCIL

ליאורה ליפץ

www.lipetzgroup.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
lipetz@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6768355

Shalom Rotem

בכיר MCIL

שלום רותם

:אתר ישוב: חולון
shalom@hishan.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5555610

Roni Ratner

בכיר MCIL

רוני ראטנר

:אתר ישוב: נתניה
roniratner@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2247070

Klain Daniela

בכיר MCIL

דניאלה קליין

www.themirror.co.il :אתר ישוב: משמרות
daniela.klain@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0544407540

Anat Keller

בכיר MCIL

ענת קלר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
anat.keller@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6486814
נייד: 050-8226662

Naama Regev

בכיר MCIL

נעמה רגב

naama.biz :אתר ישוב: נס ציונה
naama@imun.biz :דוא"ל טלפון: 08-9286430
נייד: 0544304067
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה