• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Grodka Rivka

מוסמך CCIL

רבקה גרודקה

:אתר ישוב: ירושלים
Rg025386169@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5386169
נייד: 050-4107781

Kalimi Maya

מוסמך CCIL

מאיה קלימי

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: כפר סבא
mayakalimi100@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0548117167
נייד: 054-8117167

Shimon Alter

מוסמך CCIL

שמעון אלטר

:אתר ישוב: חיפה
alterco@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8225419
נייד: 052-8332150

Reicher Gabriela

בכיר MCIL

גבי רייכר

התמחות: אימון לקריירה / אימון לזוגיות / אימון לתזונה.

coachme.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
gabi@newstart.co.il :דוא"ל טלפון: 0528542650
נייד: 052-8542650

Lea Perez

מוסמך CCIL

לאה פרץ

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה. אימון לתזונה.

:אתר ישוב: קרית מוצקין
lea_pr@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-8747464
נייד: 054-9314605

Heifetz Rosalia

מקצועי PCIL

רוסליה חפץ

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
heifetz4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528033375
נייד: 052-8033375

Gabay Hila

מוסמך CCIL

הילה גבאי

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

www.persona@persona-e.co.il :אתר ישוב: הרצליה
hilagabay@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-771-7050
נייד: 052-3292106

Kidrony Galia

מוסמך CCIL

גליה קידרוני

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: מצפה אבי`ב
kidronygalia@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9943427
נייד: 050-7494071

Cohen Yaniv

מוסמך CCIL

יניב כהן

:אתר ישוב: הוד השרון
yanivlul@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7430334
נייד: 050-7907887

Naomi Gelber

מוסמך CCIL

נעמי גלבר

:אתר ישוב: ירושלים
gelbern@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7145456

Ofra Homsky

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עפרה חומסקי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ofra@three-en.com :דוא"ל טלפון: 03-6240075 בחיר
נייד: 053-7701080

Basson Tali

בכיר MCIL מדריך מוסמך

טלי בסון

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ראשון לציון
tali@basson.org.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5600062

Elboher Eran

מוסמך CCIL

ערן אלבוחר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: בת חפר
eran.elboher@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523970070
נייד: 052-3970070

Revital Haddad

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רויטל רבקה חדד

www.revitalhaddad.com :אתר ישוב: שוהם
revital@revitalhaddad.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4554886

Yossi Eilot

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אילות

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

www.TheCoaches.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eiloty1@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: +972502278555
נייד: 050-2278555

Alexandra Bril Lelcuk

מקצועי PCIL

אלכסנדרה בריל ללצוק

:אתר ישוב: תל אביב יפו
lelcuk@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6445686
נייד: 050-8666992

Tzafrire-moisseiev Einav

מקצועי PCIL

עינב צפריר-מויסייב

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רמת השרון
tzafrire@post.bgu.ac.il :דוא"ל טלפון: 0525553101
נייד: 052-5553101

Naama Regev

בכיר MCIL

נעמה רגב

naama.biz :אתר ישוב: נס ציונה
naama@imun.biz :דוא"ל טלפון: 08-9286430
נייד: 0544304067

Merav Eisenberg

מוסמך CCIL

מירב אייזנברג

:אתר ישוב: פתח תקוה
meraveis@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9093172
נייד: 052-2308387

Azulay Meytal

מוסמך CCIL

מיטל אזולאי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: חצור הגלילית
meytala78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9122477
נייד: 054-6300633
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315