• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Shalom Rotem

בכיר MCIL

שלום רותם

:אתר ישוב: חולון
shalom@hishan.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5555610

Kosovsky Ronit

מוסמך CCIL

רונית קוסובסקי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעת זאב
R2340253@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 02-5361853
נייד: 054-2340253

Wishnia Edith

מוסמך CCIL

אדית וישניה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: כפר ורדים
edith111@walla.com :דוא"ל טלפון: 0522396820
נייד: 052-2396820

Hadas Wilf

מוסמך CCIL

הדס וילף

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון קבוצתי.

https://hadaswilf.com/ :אתר ישוב: כפר סבא
hadaswilf@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7731152
נייד: 052-3436305

Nira Hendel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נירה הנדל

:אתר ישוב: תל מונד
benira@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 077-7001428
נייד: 050-9102021

Nataly Or

מוסמך CCIL

נטלי אור

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון עסקי.

www.soulrebirth-or.com :אתר ישוב: בני ברק
ornataly@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7889984

Limor Gazit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לימור גזית

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון ילדים ובני נוער.

www.limorgazit.com :אתר ישוב: חולון
limorcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-5671953

Gila Avni

מקצועי PCIL

גילה אבני

:אתר ישוב: חיפה
gila@avni-sys.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8721149
נייד: 052-3727333

Galon Edna

מוסמך CCIL

עדנה גלאון

ilcc@ilcc.org.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
ednagalon959@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522331761
נייד: 0522331761

Ofra Homsky

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עפרה חומסקי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ofra@three-en.com :דוא"ל טלפון: 03-6240075 בחיר
נייד: 053-7701080

Klainman Inesa

מוסמך CCIL

אינסה קליינמן

:אתר ישוב: כפר שמואל
inesa.klainman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544329712
נייד: 054-4329712

Rosentsveig Andy

מוסמך CCIL

אנדי רוזנצויג

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
andy.rosentsveig@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9574644

Meira Or-lavan

מוסמך CCIL

מאירה אור-לבן

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

www.meira-or-lavan.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
meira@meira-or-lavan.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7651587
נייד: 054-4765436

Madlena Gindi

מקצועי PCIL

מדלינה גינדי

:אתר ישוב: כפר חב`ד
g.madlena@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9497108
נייד: 052-7600988

Orgad Miron

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורגד מירון

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון עסקי.

orgadol.co.il :אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
orgadmiron@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6230405
נייד: 052-4895689

Garti Tehila

מקצועי PCIL

תהילה גרטי

:אתר ישוב: תמרת
coachtehila@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-551-7517

Dafi Numa Roswnzwaig

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

דפי נומה רוזנצויג

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון קבוצתי.

https://www.facebook.com/daficoach/ :אתר ישוב: ניצני עוז
dafinuma@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4624024

Zvika Grunseit

מוסמך CCIL

צביקה גרינזייט

:אתר ישוב: ראשון לציון
grunseit@013.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4238780

Levy Avital Sima

מוסמך CCIL

סימה לוי אביטל

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: ירושלים
simaav04@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6777150

Graitzer Osnat Gefen

בכיר MCIL

אסנת גפן גרייצר

:אתר ישוב: רעננה
agraitzer@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6692776
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315