• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Meor Carola

מוסמך CCIL

קרולה מאור

:אתר ישוב: רעננה
levy.carola@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3690444

Sarig Eyal

מוסמך CCIL

איל שריג

התמחות: אימון לזוגיות / אימון אישי / אימון עסקי.

http://emoonbakesher.co.il/ :אתר ישוב: יגור
emoonbakesher@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-8345453
נייד: 052-8345453

Esti Rabinovitz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אסתי רבינוביץ

:אתר ישוב: הוד השרון
esti@re-management.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6607970

Rotem Jackie

מקצועי PCIL

יקי רותם

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: כפר יונה
jackie.rotem@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543010929
נייד: ---0543010929

Ofra Ben Jacob

מקצועי PCIL

עפרה בן יעקב

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
ofra540@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5629207

Dalia Nakar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה נקר

:אתר ישוב: הרצליה
dalianakar@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2493073

Hen Orna

מוסמך CCIL

אורנה חן

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון עסקי.

:אתר ישוב: חד-נס
orna23451@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546617866
נייד: 054-6617866

Harkavi Noa

מוסמך CCIL

נועה הרכבי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון עסקי.

:אתר ישוב: עין החורש
noa410@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0507270216
נייד: --0507270216

Ayala Shanee

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אילה שני

:אתר ישוב: גבעתיים
ayala_sh@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-5739389
נייד: 050-2435000

Erez Menix

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורן מניקס

:אתר ישוב: גבעתיים
oren@menix.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6517889

Hagit Iluz

מקצועי PCIL

חגית אילוז

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער. אימון עסקי.

:אתר ישוב: מעלות-תרשיחא
iluz51@walla.com :דוא"ל טלפון: 077-7997644
נייד: 052-8260827

Pass Dana

מוסמך CCIL

דנה פס

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
pass.dana@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4800720

Yaffa Bluver

מוסמך CCIL

יפה בלובר

:אתר ישוב: יהוד-מונוסון
yaffabluver@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5360860
נייד: 050-8568502

Dolev Freddy

מוסמך CCIL

פרדי דולב

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
dolevfreddy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545209271
נייד: 054-5209271

Zvika Grunseit

מוסמך CCIL

צביקה גרינזייט

:אתר ישוב: ראשון לציון
grunseit@013.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4238780

Leshem Gonen Meirav

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מירב לשם גונן

התמחות: אימון עסקי / אימון למערכות יחסים / אימון בריאותי.

http://www.meiravleshemgonen.co.il/ :אתר ישוב: כפר ורדים
meiravlego@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-6395707

Rachmilevich Yael

מוסמך CCIL

יעל רחמילביץ

:אתר ישוב: באר טוביה
yaelrbt@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523919253
נייד: 0523919253

Shifra Gordon

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שפרה גורדון

:אתר ישוב: חיפה
szgordon@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 04-8342166
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3766318

Miriam Peer

מקצועי PCIL

מרים פאר

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

http://www.miriampeer.co.il/ :אתר ישוב: הרצליה
peer.miriam@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2190201

Werner Asias Sagit

מוסמך CCIL

שגית אסיאס

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: צור משה
sagit@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0775513525
נייד: 054-4227727
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315