• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Shelly Ninbourg

מוסמך CCIL

שלי נינבורג

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.dia-log.co.il :אתר ישוב: תל עדשים
shelly.ninbourg@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6547967
נייד: 052-5969630

Harel Dikla

מוסמך CCIL

דיקלה הראל

:אתר ישוב: עין איילה
diklazaribi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508380898
נייד: 050-8380898

Ruthy Wagner

מוסמך CCIL

רותי וגנר

התמחות: אימון בריאותי / אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: נחל עוז
vagner_r@mac.org.il :דוא"ל טלפון: 08-6805287
נייד: 050-8801639

Wainstein Oren Dana

מוסמך CCIL

דנה ויינשטיין אורן

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

www.openmind-dana.com :אתר ישוב: כפר סבא
openmind.dana@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: --0523809000

Esti Rabinovitz

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אסתי רבינוביץ

:אתר ישוב: הוד השרון
estir64@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6607970

Stern Ronit

מקצועי PCIL

רונית שטרן

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקריירה.

fb.me/ronit.carmel.stern :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
ronit.stern.carmel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9717323
נייד: 054-8140449

Azulay Meytal

מוסמך CCIL

מיטל אזולאי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: חצור הגלילית
meytala78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9122477
נייד: 054-6300633

Ora Jacobi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

אורה יעקבי יכין

:אתר ישוב: רמת גן
ora_j@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 03-6767791
נייד: 052-8535808

Ariela Zohar-halevy

מוסמך CCIL

אריאלה זהר הלוי

:אתר ישוב: יבנה
arielahalevy@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4543654

Miri Shragay

מקצועי PCIL

מירי שרגאי

www.miricoach.co.il :אתר ישוב: רמת השרון
5408610@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5408610
נייד: 050-7775005

Yair Schwartz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יאיר שורץ

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון למנהלים.

www.tzivonni.com :אתר ישוב: פתח תקוה
yshwartz1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-3275090
נייד: 052-3275090

Teboul-rabani Ariel

מוסמך CCIL

אריאל טבול-רבאני

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: אשדוד
arielt80@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7582197

Aboras Alia

מוסמך CCIL

עאליה אבו ראס

:אתר ישוב: כפר כנא
aliaaboras1979@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046024776
נייד: 050-3177965

Etty Esther Ziv Av

מוסמך CCIL

אתי זיו אב

:אתר ישוב: תל אביב יפו
etty_z1@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 03-6425485
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8284847

Schneck Avraham

מוסמך CCIL

אברהם שנעק

:אתר ישוב: בני ברק
7134998@gmail.com :דוא"ל טלפון: 036704759
נייד: 052-7134998

Orgad Coral

מוסמך CCIL

קורל אורגד

:אתר ישוב: תל אביב יפו
coralo@africa-ur.co.il :דוא"ל טלפון: 050-2241987
נייד: 050-2241987

Reicher Gabriela

בכיר MCIL

גבי רייכר

התמחות: אימון לקריירה / אימון לזוגיות / אימון לתזונה.

coachme.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
gabi@newstart.co.il :דוא"ל טלפון: 0528542650
נייד: 052-8542650

Haviva Cohen

מוסמך CCIL

חביבה כהן

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון לתזונה.

www.haviva-life-coach.com :אתר ישוב: אלון שבות
haviva.cohen@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6395037

Tamir Peleg

בכיר MCIL מדריך מוסמך

תמיר פלג

:אתר ישוב: קרית אתא
tamir@yozmotgroup.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4445201

Nurit Thsuva

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית תשובה

:אתר ישוב: כפר סבא
nuritt5@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5516611
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה