• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Ana Baumwol-rousso

מוסמך CCIL

אנה באומוול רוסו

:אתר ישוב: אבן יהודה
ana.brousso@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4385664

Eli Varon

בכיר MCIL

אלי ורון

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ירושלים
elivaron@actcom.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6794721
נייד: 054-5646300

Shlomi Bar

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלומי בר

:אתר ישוב: בית עובד
shlomi1921@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9380728
נייד: 058-6800808

Zipora Saks

מקצועי PCIL

צפורה זקס

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים.

www.kavanot.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tzsaks@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0777834116
נייד: 050-7834116

Galia Ferdman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

גליה פרדמן

:אתר ישוב: הרצליה
galia@ferdman.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2932033

Gabbay Lilach

מוסמך CCIL

לילך גבאי

:אתר ישוב: ראשון לציון
lilachgabbay@013.net :דוא"ל טלפון: 039412768
נייד: 050-2212320

Frankl Katzir Hailly

מוסמך CCIL

היילי פרנקל קציר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

http://www.theroadtaken.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
hailly@theroadtaken.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7961195
נייד: 054-6323222

Kahanov Galit

מוסמך CCIL

גלית כהנוב

התמחות: אימון אישי. אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: פתח תקוה
galit04@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0504874515
נייד: 050-4874515

Yarden Shachar

בכיר MCIL

ירדן שחר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לזוגיות.

WWW.YARDENS.CO.IL :אתר ישוב: בית דגן
yardenshachar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0504668018
נייד: 050-4668018

Cheled Keren

מקצועי PCIL

קרן חלד

:אתר ישוב: פתח תקוה
kerencheled@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0545491012
נייד: 0545491012

Dana Shezifi

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דנה קוטיק-שזיפי

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

https://www.facebook.com/dana.kotickshezifi :אתר ישוב: חיפה
dana.shezifi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5522250

Bracha Shamir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ברכה שמיר

:אתר ישוב: כפר סבא
brachas9@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5405491

Vazana David

מוסמך CCIL

דוד וזאנה

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אמון משפחתי.

www.dv1904.com :אתר ישוב: באר שבע
dv1904@gmail.com :דוא"ל טלפון: 086100213
נייד: 052-4708145

Ronit Ovadia

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

רונית עובדיה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון ילדים ובני נוער.

www.ronitov.co.il :אתר ישוב: קרית אונו
ronit@ronitov.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9000113

Fabian Bar

מוסמך CCIL

בר פביאן

התמחות: אימון אישי. אימון קבוצתי / אימון ילדים ובני נוער.

https://www.facebook.com/bachflowerbarfabian/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
barfabian2@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4463531

Kaufman Itai

מוסמך CCIL

איתי קויפמן

התמחות: אימון אישי. אימון קבוצתי / אימון ילדים ובני נוער.

www.kauf.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
info@kauf.co.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 055-7212645

Osadon Shlomit

מוסמך CCIL

שלומית אוסדון

:אתר ישוב: רביבים
shlomit.osadon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 086562392
נייד: 050-2171952

Lev Kahn Orit

מוסמך CCIL

אורית לב קהן

התמחות: אימון לקריירה / אימון עסקי. אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
orit.lev@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039128838
נייד: 054-4528427

Lanksner Anati

מוסמך CCIL

ענת חנה לנקסנר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: כרמיאל
anat_la@karmiel.muni.il :דוא"ל טלפון: 049980265
נייד: 054-6626545

Sharon Mashdi

מקצועי PCIL

שרון משדי

התמחות: אימון ילדים ובני נוער. אימון עסקי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: ירושלים
mashdi75@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3284853
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה