• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Shimon Alter

מוסמך CCIL

שמעון אלטר

:אתר ישוב: חיפה
alterco@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8225419
נייד: 052-8332150

Rona Dotan

מוסמך CCIL

רונה דותן

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון לתזונה.

:אתר ישוב: הרצליה
dotan.drlds@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4742340

Meranda Orit

מוסמך CCIL

אורית מרנדה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

www.mentorit.life :אתר ישוב: פרדס חנה
orit@mentorit.life :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7574323

Mari Fatma

מוסמך CCIL

פאטמה מרעי

:אתר ישוב: פוריידיס
fatma248927@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526240537
נייד: 052-6240537

Atara Zachor-dayan

בכיר MCIL

עטרה צחור-דיין

:אתר ישוב: רגבים
iggyd@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-4452228

Froind Chanoch Chen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

חנוך חן פרוינד

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רעננה
chen.froind@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097411015
נייד: 052-7470707

Adva Shafir

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אדוה שפיר

:אתר ישוב: שערי תקווה
adva63@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6367373

Assis Ronit

מוסמך CCIL

רונית עסיס

:אתר ישוב: ראשון לציון
ronit.assis@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-7574222
נייד: 054-7574222

Adler Adler

מקצועי PCIL

לאה אדלר

:אתר ישוב: בית שמש
100adler@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0722337257
נייד: 0527606950

Cohen Ronit

מקצועי PCIL

רונית כהן

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לקשב וריכוז.

https://www.facebook.com/ronit.c.67/ :אתר ישוב: קרית אתא
rc220867@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048436089
נייד: 054-2342085

Yavin Hila

מוסמך CCIL

הילה יבין

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: כפר ורדים
hilamiron@gmail.com :דוא"ל טלפון: 049517568
נייד: 052-6218043

Dafna Salan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דפנה סלען

התמחות: אימון לקריירה / אימון אישי / אימון למנהלים.

www.nlp-coach.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
dafna.salan@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7656178

Shai Lisbon

בכיר MCIL

שי ליסבון

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

www.triple-w.co.il :אתר ישוב: הרצליה
lisbonshai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4536173
נייד: 054-4536173

Ben Harosh Shimon

מקצועי PCIL

שמעון בן הרוש

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tygrsbh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7435608

Orly Sudai-elkayam

מוסמך CCIL

אורלי סודאי-אלקיים

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון בריאותי.

:אתר ישוב: גבעתיים
orlyse12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5713737
נייד: 052-8660629

Fargon Ester

מוסמך CCIL

אסתר פרג`ון

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעת זאב
ester7044@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0779500552
נייד: 052-3115360

Shelef Nehama

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נחמה שלף

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: אבו גווייעד שבט
nshelef@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9469088
נייד: 052-2642174

עמרני דבורה

מוסמך CCIL

דבורה עמרני

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: קרני שומרון
dvora.amrani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 097929569
נייד: 052-3115230

Rina Kishon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רינה קישון

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.rinakishon.co.il :אתר ישוב: הרצליה
okishon@012.net.il :דוא"ל טלפון: 09-9550124
נייד: 054-5604592

Norit Ravitz

מקצועי PCIL

נורית רביץ

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: באר שבע
norit441@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8829205
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315