• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Einat Ziv

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת זיו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

NLP-now.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
ziv.einat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2310636

Refael Benjamin Ashkenazy

מוסמך CCIL

רפאל בנימין אשכנזי

:אתר ישוב: הר גילה
abrefael@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-6767497
נייד: 057-7205502

Arousi Merav

מוסמך CCIL

מירב ערוסי

:אתר ישוב: פתח תקוה
merav@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0546848106

Cohen Ora

מוסמך CCIL

אורה כהן

:אתר ישוב: עמנואל
oracohen50@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8981950

Morad Iris

מוסמך CCIL

איריס מורד

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: הוד השרון
morad.iris@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2207674

Angel Sara

מוסמך CCIL

שרה אנג'ל

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: ירושלים
4193254@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-4193254

Porat Shay

מוסמך CCIL

שי פורת

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: הרצליה
shayp44@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522224941
נייד: 0522224941

Emanuel Liat

מוסמך CCIL

ליאת עמנואל

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון קבוצתי.

www.liatemanuel.com :אתר ישוב: גבעת עדה
liat.emanuel@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6265806

Orgad Miron

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אורגד מירון

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
orgadmiron@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 04-6230405
נייד: 052-4895689

Zahava Hirt

מוסמך CCIL

זהבה הירט

:אתר ישוב: תל אביב יפו
zahava.hirt@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5528515

Irit Dabby

מוסמך CCIL

עירית דבי

התמחות: אימון אישי / אימון אישי / אימון לקשב וריכוז.

www.facebook.com/IritDabbyLifeCoaching :אתר ישוב: רמת גן
dabby4@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6745425
נייד: 050-5411177

Friedman Dina

מוסמך CCIL

דינה פרידמן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון עסקי.

www.dina-friedman.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
dinasmile@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5117848

Nira Hendel

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נירה הנדל

:אתר ישוב: תל מונד
benira@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 077-7001428
נייד: 050-9102021

Oded Rona

מוסמך CCIL

רונה עודד רואה

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: נתניה
rona.od@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3748268

Michal Ben Dov

מוסמך CCIL

מיכל בן דב

:אתר ישוב: בנימינה
bendovmichal@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4745065

Goldring-boymstain Mirit

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירית גולדרינג - בוימשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: ראשון לציון
mirit.goldring@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3366497

Zinger Orna

מוסמך CCIL

אורנה זינגר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: נתניה
orna.zinger1970@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507717107
נייד: 050-7717107

Ronen Ze'ev

מוסמך CCIL

זאב רונן

www.business-excellence.co.il :אתר ישוב: גבעת עדה
zeev.ronen@business-excellence.co.il :דוא"ל טלפון: +972524767531
נייד: 052-4767531

Tova Hurvitz

מוסמך CCIL

טובה הורביץ

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון אישי.

:אתר ישוב: פרדס חנה-כרכור
tovah52@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6378016
נייד: 054-9720180

Simon Ricki

מוסמך CCIL

ריקי סימון

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון אישי.

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
rickisimon@outlook.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3100521
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה