• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Yakar Dana Alice

מוסמך CCIL

דנה אליס יקר

www.facebook.com/Dana.AliceHSP :אתר ישוב: חולון
yakar.dana@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2347388

Sirhan Tahrer

מוסמך CCIL

תחריר סרחאן

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: מג`ד אל-כרום
tahrer.sirhan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0558818272
נייד: 055-8818272

Peak Isaac

מוסמך CCIL

יצחק פיק

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

google :אתר ישוב: ירושלים
issac.peak@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2184891

Cohen Ayala

מוסמך CCIL

איילה כהן

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

ayalacohen55@ :אתר ישוב: רמת אפעל
ayalacohen5@walla.com :דוא"ל טלפון: 0523122221
נייד: 052-3122221

Shira Rosenfeld

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שירה רוזנפלד

www.facebook.com/RosenfeldShira :אתר ישוב: תל אביב יפו
shirarosenfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4988552

Ayelet Levanon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אילת לבנון

:אתר ישוב: תל מונד
levanon10@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 09-7967272
נייד: 052-4877621

Mordehay Morag

מוסמך CCIL

מרדכי מורג

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למנהלים / אימון אישי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
motimorag@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 03-7414117
נייד: 054-7683537

Sadeh Galit

מוסמך CCIL

גלית שדה

התמחות: אימון אישי. אימון למנהלים / אימון אישי.

:אתר ישוב: אורות
galitsadeh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3442226

Wishnia Edith

מוסמך CCIL

אדית וישניה

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון אישי.

:אתר ישוב: כפר ורדים
edith111@walla.com :דוא"ל טלפון: 0522396820
נייד: 052-2396820

Danin Lavee Lilach

מוסמך CCIL

לילך דנין לביא

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
lilach.daninlavee@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4884445

Azulay Meytal

מוסמך CCIL

מיטל אזולאי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: חצור הגלילית
meytala78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9122477
נייד: 054-6300633

Ilana Schachter

מקצועי PCIL

אילנה שכטר

:אתר ישוב: קרית אונו
schachter.ilana@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-3688462

Eli Varon

בכיר MCIL

אלי ורון

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: ירושלים
elivaron@actcom.net.il :דוא"ל טלפון: 02-6794721
נייד: 054-5646300

Stempo Yarden

מוסמך CCIL

ירדן סטמפו

התמחות: אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים / אימון עסקי.

:אתר ישוב: רמת גן
ystempo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5674226

Tzlila Roche

בכיר MCIL מדריך מוסמך

צלילה ראש

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: מישר
tzlila.roche@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4400766

Sarit Amitay

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שרית אמיתי

www.sarit-amitay.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
office@sarit-amitay.co.il :דוא"ל טלפון: 03-6994969
נייד: 054-4727207

Michael Bendavid

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מייקל בן דוד

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון אישי.

http://www.4lifecoahing.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
michael@4lifecoaching.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5260099

Shalva Ziner

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שלוה זינר

:אתר ישוב: יבנה
shalva59@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9435186
נייד: 050-6660900

Ktilat Rolin

מוסמך CCIL

רולין קטילאת

https://www.tut-coach.com/ :אתר ישוב: תל אביב יפו
rolinktilat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5976375

Dorit Aharoni

מוסמך CCIL

דורית אהרוני

:אתר ישוב: חולון
doritaha@walla.com :דוא"ל טלפון: 077-7019993
נייד: 050-5542097
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה