• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Baker Winiarz Haya

מוסמך CCIL

חיה בייקר וויניארש

:אתר ישוב: אפרת
613haya@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508751613
נייד: 050-8751613

Oron Lixenberg

מוסמך CCIL

אורון ליקסנברג

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון עסקי.

http://lixenberg.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
oronlix@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2654737

Levi Ela

מוסמך CCIL

אלה לוי

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: עומר
Elalv12345@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529246978
נייד: -0529246978

Chorev Eldan Dana

מוסמך CCIL

דנה חורב אלדן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: כפר סבא
dana.chorev@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4233283

Zahava Hirt

מוסמך CCIL

זהבה הירט

:אתר ישוב: תל אביב יפו
zahava.hirt@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5528515

Einat Ziv

בכיר MCIL מדריך מוסמך

עינת זיו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון למנהלים.

NLP-now.co.il :אתר ישוב: כפר סבא
ziv.einat@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2310636

Danieli Ethel

מוסמך CCIL

אתל דניאלי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון עסקי.

https://www.facebook.com/Ethel.Danieli.Passion4life/ :אתר ישוב: רחובות
ethel@passion4life.co.il :דוא"ל טלפון: 052-522516
נייד: 052-5225166

Zvika Grunseit

מוסמך CCIL

צביקה גרינזייט

:אתר ישוב: ראשון לציון
grunseit@013.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4238780

Nurit Enav

מקצועי PCIL

נורית ענב

:אתר ישוב: כפר מונש
nurit@imunurit.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4808458

Rina Kishon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רינה קישון

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.rinakishon.co.il :אתר ישוב: הרצליה
okishon@012.net.il :דוא"ל טלפון: 09-9550124
נייד: 054-5604592

Nurit Gross

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נורית גרוס

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: טירת כרמל
nzgross@012.net.il :דוא"ל טלפון: 04-9998439
נייד: 052-2699815

Markshtein Paz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

פז מרקשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

www.paz4life.co.il :אתר ישוב: כרכום
pazmar595@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046800124
פרטים נוספים למאמן נייד: 058-7588585

Zipi Kobrinski

מוסמך CCIL

ציפי קוברינסקי

:אתר ישוב: הרצליה
zipi.kobrinski@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5333180

Orit Bronfeld

מוסמך CCIL

אורית ברונפלד

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון למערכות יחסים.

https://www.coachindex.co.il/entry/?id=1581 :אתר ישוב: תל אביב יפו
oritbronfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5226977
נייד: 054-4244310

Savir Aliza

מוסמך CCIL

עליזה סביר

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

www.asavir.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
a.savir21@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6090702
נייד: 052-2553565

Marom Geula

מוסמך CCIL

גאולה מרום

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: גבעת שמואל
maromgeula@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0505651153
נייד: 050-5651153

Binyamin Tagar

מוסמך CCIL

תגר בנימין

:אתר ישוב: קדימה
tagarbinyamin@gmail.co.il :דוא"ל טלפון: 0523949802
נייד: 052-3949802

Morlevi Avi

מוסמך CCIL

אבי מורלוי

התמחות: אימון אישי. אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: קרית חיים
avimorlevi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8856147

Orly Sudai-elkayam

מוסמך CCIL

אורלי סודאי-אלקיים

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון בריאותי.

:אתר ישוב: גבעתיים
orlyse12@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5713737
נייד: 052-8660629

Torgin Margarita

מוסמך CCIL

מרגריטה טורגין

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: חיפה
torita1958@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0544-784425
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315