• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Meltser Boris

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

בוריס מלצר

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

www.borismeltser.com :אתר ישוב: ראשון לציון
borismeltser@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544319998
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-4319998

Deckel Aram

מוסמך CCIL

ארם דקל

:אתר ישוב: צפרירים
aram.coach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0547000512
נייד: 054-7000512

Dalia Crown

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דליה קרון

התמחות: אימון לזוגיות / אימון אישי / אימון עסקי.

www.be-live.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
daliacrown@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6647940

Porat Shay

מוסמך CCIL

שי פורת

התמחות: אימון אישי. אימון אישי / אימון עסקי.

:אתר ישוב: הרצליה
shayp44@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522224941
נייד: 0522224941

Yoram Raviv

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יורם רביב

:אתר ישוב: רעננה
yoram@spi.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7712030
נייד: 0546604607

Rotem Jackie

מקצועי PCIL

יקי רותם

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: כפר יונה
jackie.rotem@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543010929
נייד: ---0543010929

Shlomi Bar

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

שלומי בר

:אתר ישוב: בית עובד
shlomi1921@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9380728
נייד: 058-6800808

Hen Orna

מוסמך CCIL

אורנה חן

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון עסקי.

:אתר ישוב: חד-נס
orna23451@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546617866
נייד: 054-6617866

Fine Rachel

מוסמך CCIL

רחל פיין

:אתר ישוב: רעננה
rachelfine@walla.com :דוא"ל טלפון: 09-7741833
נייד: 054-4217287

Rina Kishon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רינה קישון

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.rinakishon.co.il :אתר ישוב: הרצליה
okishon@012.net.il :דוא"ל טלפון: 09-9550124
נייד: 054-5604592

Oshra Shaked

מוסמך CCIL

אושרה שקד

התמחות: אימון בריאותי / אימון אישי. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: באר שבע
oshra.shaked@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-6655760
נייד: 052-8849297

Sharon Almougy

בכיר MCIL

שרון אלמוגי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
sharonalmougy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9751770
נייד: 054-3030709

Harel Dikla

מוסמך CCIL

דקלה הראל

:אתר ישוב: ירושלים
diklaharel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507231400
נייד: 0507231400

Ben-yaacov Danny

מקצועי PCIL

דני בן-יעקב

התמחות: אימון עסקי. אימון אישי. אימון קבוצתי.

www.dannycoach.co.il :אתר ישוב: הרצליה
danny242@zahav.net.il :דוא"ל טלפון: 0522553533
נייד: --0522553533

Yair Orna

מקצועי PCIL

אורנה יאיר

התמחות: אימון אישי. אימון אישי. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: לבנים
yairorna@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6723781
נייד: 050-3036432

Assis Ronit

מוסמך CCIL

רונית עסיס

:אתר ישוב: ראשון לציון
ronit.assis@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-7574222
נייד: 054-7574222

Ayash Lior

מוסמך CCIL

ליאור עייש

התמחות: אימון אישי. אימון אישי. אימון קבוצתי.

https://www.liorayash.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
ayLior@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-3465489
נייד: 052-3465489

Yonani David

מוסמך CCIL

דוד יונני

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: אלעד
david.yonani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9177177
נייד: 054-6408032

Zipori Dov

מוסמך CCIL

דב צפורי

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

www.imoon-dovzipori.net/ :אתר ישוב: רחובות
dov.zipori@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-6243546

Roni Kremer

בכיר MCIL מדריך מוסמך

רוני קרמר

התמחות: אימון למנהלים / אימון אישי / אימון עסקי.

www.kremer.org.il :אתר ישוב: בית השיטה
ronikremer@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2461631
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315