• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Mira Klein-pecht

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירה קליין - פכט

:אתר ישוב: קרית אונו
mira@imun-iski.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5357710
נייד: 052-5562342

Gili Reuveni

בכיר MCIL

גילי ראובני

www.GreatResults.co.il :אתר ישוב: כפר תבור
gilirv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-2254848

Sayas Sarit

מוסמך CCIL

שרית סיאס

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: נשר
saritsayas@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0774330189
נייד: 054-3127313

Hila Fortis Tvito

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הילה פורטיס טויטו

:אתר ישוב: הוד השרון
hila@ambition.co.il :דוא"ל טלפון: 077-7960003
נייד: 054-7466966

Ruthi Kampler

מוסמך CCIL

רותי קמפלר מאיר

:אתר ישוב: גבעת שמואל
ruthi.kemplr@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5327169
נייד: 054-6327169

Yair Orna

מוסמך CCIL

אורנה יאיר

התמחות: אימון אישי. אימון לתזונה / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: לבנים
yairorna@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6723781
נייד: 050-3036432

Azrieli Liat

מוסמך CCIL

ליאת עזריאלי

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: ירושלים
liat.azrieli1@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: --0503356494

Shelef Nehama

בכיר MCIL מדריך מוסמך

נחמה שלף

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: רחובות
nshelef@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9469088
נייד: 052-2642174

Haim Jean

מוסמך CCIL

חיים ג'ין

התמחות: אמון משפחתי / אימון אישי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: ירושלים
jeanhaim@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526435026
נייד: 058-7130727

Hadas Morr

מקצועי PCIL

הדס מור

:אתר ישוב: בת חפר
hadas@morr.co.il :דוא"ל טלפון: 077-7572212
נייד: 054-5678113

Lily Edelman

מוסמך CCIL

לילי אדלמן

:אתר ישוב: רמת ישי
liliedelmans@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-8313758

El-ani Dr. Dalia

מוסמך CCIL

ד"ר דליה אל-עני

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון בריאותי.

www.betipulnet.co.il/profile/daliae :אתר ישוב: פתח תקוה
dr.elani.dalia@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0522757746
נייד: 052-2757746

Yael Ron

מוסמך CCIL

יעל רון

:אתר ישוב: תל אביב יפו
yaelgoln@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5890734

Fady Awwad

בכיר MCIL מדריך מוסמך

פאדי עוואד

:אתר ישוב: נצרת
fady.awwad@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8544466

Levin Bareket

מוסמך CCIL

ברקת לוין

התמחות: אימון לקריירה / אימון בריאותי / אימון אישי.

:אתר ישוב: יובלים
beckylevin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546432966
נייד: 054-6432966

Drucker Maria

מוסמך CCIL

מריה דרוקר

:אתר ישוב: נשר
mariaguvee@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-3082240

Rahamim Vered

מוסמך CCIL

ורד רחמים

התמחות: אימון אישי / אימון אישי / אימון אישי.

:אתר ישוב: פתח תקוה
veredr2941@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-9301782
נייד: 052-8565905

Elazar Dalia

מוסמך CCIL

דליה אלעזר

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
Dalia711@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 089263711
נייד: 050-7577096

Sima Goren

בכיר MCIL מדריך מוסמך

סימה גורן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
simi.goren@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2933737

Efi Landau

בכיר MCIL

אפי לנדאו

www.elcoaching.co.il :אתר ישוב: פתח תקוה
efi@elcoaching.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9383338
נייד: 054-4452840
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315