• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Klainman Inesa

מוסמך CCIL

אינסה קליינמן

:אתר ישוב: כפר שמואל
inesa.klainman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544329712
נייד: 054-4329712

Azulay Meytal

מוסמך CCIL

מיטל אזולאי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: חצור הגלילית
meytala78@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9122477
נייד: 054-6300633

Zissu Perlstein Batya

מוסמך CCIL

בתיה זיסו פרלשטיין

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: רעננה
batya.zissu@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-8980075
נייד: 050-8980075

Shalev Shani

מוסמך CCIL

שני שליו

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

www.ShaniShalev.co.il :אתר ישוב: פתח תקווה
Hello@ShaniShalev.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5179755
נייד: 054-3305357

Arousi Merav

מוסמך CCIL

מירב ערוסי

:אתר ישוב: פתח תקוה
merav@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 0546848106

Maayan Brosh

בכיר MCIL

מעין ברוש

:אתר ישוב: פתח תקוה
mbrosh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4904664

Ayash Lior

מוסמך CCIL

ליאור עייש

התמחות: אימון אישי. אימון לקריירה / אימון עסקי.

https://www.liorayash.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
ayLior@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-3465489
נייד: 052-3465489

Savir Aliza

מוסמך CCIL

עליזה סביר

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה.

www.asavir.com :אתר ישוב: תל אביב יפו
a.savir21@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6090702
נייד: 052-2553565

David Lazar

מוסמך CCIL

דוד לזר

התמחות: אימון עסקי / אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: ראשון לציון
david@topoptic.com :דוא"ל טלפון: 03-5521585
נייד: 050-8890666

Ben Shahar Ziki

בכיר MCIL

ציקי בן שחר

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

www.yesyoucan.co.il :אתר ישוב: ירושלים
ziki-coach@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6274149

Lossos Lan

בכיר MCIL מדריך מוסמך

לן לוסוס

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: צור הדסה
lanlossos@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545969678
נייד: 054-5969678

Mira Klein-pecht

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מירה קליין - פכט

:אתר ישוב: קרית אונו
mira@imun-iski.co.il :דוא"ל טלפון: 03-5357710
נייד: 052-5562342

Efi Landau

בכיר MCIL

אפי לנדאו

www.elcoaching.co.il :אתר ישוב: פתח תקוה
efi@elcoaching.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9383338
נייד: 054-4452840

Aloni Hadar

מוסמך CCIL

הדר אלוני

:אתר ישוב: ניצני עוז
hadar@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0506398886
נייד: 050-6398886

Tribelsky Maria

מוסמך CCIL

מריה טריבלסקי

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אמון משפחתי.

https://maria126809.wixsite.com/yourcoach :אתר ישוב: ירושלים
maria12680@mail.ru :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 050-5065437

Eshed Dalit

מקצועי PCIL

דלית אשד

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: זכרון יעקב
dalitlevy444@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4299522

Himovich Amit

מוסמך CCIL

עמית חיימוביץ

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: רמת גן
amith.law@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0773392222
נייד: 0543333396

Racheli Cazes

מוסמך CCIL

רחלי קזס

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אמון משפחתי.

swol.co.il :אתר ישוב: אריאל
racheli.cazes@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5078947
נייד: 050-5300609

Shafir Adi Eden

מקצועי PCIL

עדי עדן שפיר

:אתר ישוב: הרצליה
adi.shafir.cpa@gmail.com :דוא"ל טלפון: 099574125
נייד: 0527500818

Brickman Natalie

מוסמך CCIL

נטלי בריקמן

התמחות: אימון אישי / אימון לתזונה. אמון משפחתי.

nataliebrickman.com :אתר ישוב: קדימה-צורן
brickmannatalie@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546351461
נייד: 054-6351461
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315