• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Naomi Vurembrand

מוסמך CCIL

נעמי וורמברנד

:אתר ישוב: רעננה
nvurem@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5266068

Shimon Alter

מוסמך CCIL

שמעון אלטר

:אתר ישוב: חיפה
alterco@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8225419
נייד: 052-8332150

Turgeman Roniel

מוסמך CCIL

רוניאל תורגמן

התמחות: אימון לזוגיות / אימון למערכות יחסים / אימון אישי.

:אתר ישוב: אלקנה
troniel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529270685
נייד: 052-9270685

Naama Regev

בכיר MCIL

נעמה רגב

naama.biz :אתר ישוב: נס ציונה
naama@imun.biz :דוא"ל טלפון: 08-9286430
נייד: 0544304067

Buzaglo Nicole

מוסמך CCIL

ניקול בוזגלו

התמחות: אימון אישי / אימון אישי / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: ירושלים
nicole@mimrame.co.il :דוא"ל טלפון: 02-6450115
נייד: 050-8772501

Hadar Goldschmidt

בכיר MCIL מדריך מוסמך

הדר גולדשמידט

jobcoach.co.il :אתר ישוב: דור
hadargold@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6263717
נייד: 052-6969745

ליאור תמיר

מוסמך CCIL

שגית תמיר

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: חיפה
sagit.tamir1@gmail.com :דוא"ל טלפון: +972522489902
נייד: 052-2489902

Ziv Linda

מוסמך CCIL

לינדה זיו

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: ירושלים
tels1@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 026633604
נייד: 058-5458525

Atara Zachor-dayan

בכיר MCIL

עטרה צחור-דיין

:אתר ישוב: רגבים
iggyd@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-4452228

Shoshani Caspi Yaara

מוסמך CCIL

יערה שושני כספי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
yaara.shoshani@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506217931
נייד: 050-6217931

Marziano Sari

מוסמך CCIL

שרי מרציאנו

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון אישי / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
123sari45@gmail.com :דוא"ל טלפון: 025336812
נייד: 054-8490442

Merav Admati

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מרב אדמתי

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
merav@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4481515

Chorev Eldan Dana

מוסמך CCIL

דנה חורב אלדן

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: כפר סבא
dana.chorev@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4233283

Morad Iris

מוסמך CCIL

איריס מורד

התמחות: אימון אישי. אימון לקריירה / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: הוד השרון
morad.iris@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2207674

Lev Ari Yariv

מוסמך CCIL

יריב לב ארי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
levariyariv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-9255024

Galia Ferdman

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

גליה פרדמן

:אתר ישוב: הרצליה
galia@ferdman.info :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2932033

Merav Levy Leibowitz

בכיר MCIL

מירב לוי ליבוביץ

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

www.tmost.co.il :אתר ישוב: תימורים
merav@tmost.co.il :דוא"ל טלפון: 0528604393
נייד: 052-8604393

Emanuel Liat

מוסמך CCIL

ליאת עמנואל

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי / אימון קבוצתי.

www.liatemanuel.com :אתר ישוב: גבעת עדה
liat.emanuel@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6265806

Cohen Niv

מוסמך CCIL

ניב כהן

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון אישי.

:אתר ישוב: רמת גן
coheniv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-9569334

Chemo Sivan

מוסמך CCIL

סיון חמו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון אישי.

:אתר ישוב: עדי
Sivanchemo@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050467746
נייד: 050-4677746
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315