• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Farkash Ayala

מוסמך CCIL

אילה פרקש

:אתר ישוב: רמת גן
ayala4444@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526779004
נייד: 052-6779001

Goldenberg Tami

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

תמי גולדנברג

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אמון משפחתי.

www.coacher4u.co.il :אתר ישוב: חיפה
goldenberg.tami@gmail.com :דוא"ל טלפון: 048331359
נייד: -0546880446

Ben Harosh Shimon

מקצועי PCIL

שמעון בן הרוש

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
tygrsbh@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7435608

Rotem Jackie

מקצועי PCIL

יקי רותם

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אמון משפחתי.

:אתר ישוב: כפר יונה
jackie.rotem@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543010929
נייד: ---0543010929

Dina Gavish

מוסמך CCIL

דינה גביש

התמחות: אימון אישי / אימון בריאותי. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: גן שמואל
dinagavish52@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6320895
נייד: 054-5537628

Noam Wolfin

מוסמך CCIL

נעם וולפין

:אתר ישוב: מעין ברוך
wolfin26@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7949418
נייד: 052-3949418

Ishay Tzeelon

מוסמך CCIL

ישי צאלון

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער. אמון משפחתי.

:אתר ישוב: מעלה גמלא
ishaygamla@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6732437
נייד: 050-8433022

Horowitz Dana

מוסמך CCIL

דנה הורוביץ

:אתר ישוב: הרצליה
danale4@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 0523309999
נייד: 052-3309999

Yara Ben-chaim Mizrahi

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

יערה בן חיים מזרחי

:אתר ישוב: אשתאול
yara@foresta-global.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-9521555

Shimon Chaushu

בכיר MCIL מדריך מוסמך

שמעון צאושו

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לזוגיות.

https://www.facebook.com/Coaching.Academy.NLP/ :אתר ישוב: רמת ישי
shimon_c@walla.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3222199

Anat Haber

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ענת הבר

:אתר ישוב: חיפה
anathab@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6416441

Azoulay Haiky (hayuta)

מוסמך CCIL

חייקי (חיותה) אזולאי

:אתר ישוב: קרית חיים
rogera@012.net.il :דוא"ל טלפון: 048755381
נייד: 054-2046203

Madlena Gindi

מקצועי PCIL

מדלינה גינדי

:אתר ישוב: כפר חב`ד
g.madlena@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9497108
נייד: 052-7600988

Pollak Nirit

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

נירית פולק

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון למנהלים.

http://www.coachnp.co.il/ :אתר ישוב: כפר סבא
nirit@coachnp.co.il :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-8007833

Gila Avni

מקצועי PCIL

גילה אבני

:אתר ישוב: חיפה
gila@avni-sys.co.il :דוא"ל טלפון: 04-8721149
נייד: 052-3727333

Uvi Raz

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אובי רז

:אתר ישוב: ניל`י
uvi@ligdolbaor.com :דוא"ל טלפון: 08-9202179
נייד: 050-3220364

Gzivach Yafa

מוסמך CCIL

יפה גזיבץ

התמחות: אימון למערכות יחסים. אימון לקריירה / אימון למנהלים.

:אתר ישוב: הרצליה
YAFFA004@WALLA.COM :דוא"ל טלפון: 0545723539
נייד: 054-5723539

Berko Galit

מוסמך CCIL

גלית ברקו

:אתר ישוב: קרית אתא
galitbcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8445155
נייד: 052-8915175

Yossi Eilot

בכיר MCIL מדריך מוסמך

יוסי אילות

התמחות: אימון עסקי / אימון למנהלים / אימון למערכות יחסים.

www.TheCoaches.com :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
eiloty1@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: +972502278555
נייד: 050-2278555

Kosovsky Ronit

מקצועי PCIL

רונית קוסובסקי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעת זאב
R2340253@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 02-5361853
נייד: 054-2340253
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה