• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Schwartz Gedalya David

מוסמך CCIL

גדליה דוד שווארץ

:אתר ישוב: נתניה
7166257@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09 8331066
נייד: --0527166257

Orgad Coral

מוסמך CCIL

קורל אורגד

:אתר ישוב: תל אביב יפו
coralo@africa-ur.co.il :דוא"ל טלפון: 050-2241987
נייד: 050-2241987

Hazani Karen

מוסמך CCIL

קארן חזאני

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים.

:אתר ישוב: חולון
Karenhazani@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7360018

Hava Greensfeld

מקצועי PCIL

חוה גרינספלד

התמחות: אימון אישי / אימון למנהלים / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: ירושלים
greensfeld@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5669441
נייד: 050-4142443

Kashat Itzik

מוסמך CCIL

איציק קשת

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון לקריירה / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: חיפה
itzik.hcoach@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-9709213

Morag Dalia

מוסמך CCIL

דליה מורג

:אתר ישוב: חולדה
dalia.morag@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0542244678
נייד: 0542244678

Hilel Shimrit

מוסמך CCIL

שמרית הילל

Shimrithilel.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
Shimrith1978@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543978432
נייד: 0543978432

Zohar Galia

מוסמך CCIL

גליה זהר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
galia.zohar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528003325
נייד: 052-8003325

Zvi Dr. Fuss

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דר צבי פוס

:אתר ישוב: תל אביב יפו
zvi.fuss@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7809099
נייד: 054-3020412

Sharon Almougy

בכיר MCIL

שרון אלמוגי

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
sharonalmougy@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9751770
נייד: 054-3030709

Zeev Matalon

בכיר MCIL מדריך מוסמך

זאב מטלון

:אתר ישוב: חיפה
zeevmatalon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8334406
נייד: 052-2694344

Ben-ami Marline

מוסמך CCIL

מרלין בן-עמי

התמחות: אימון אישי / אמון משפחתי / אימון לקריירה.

:אתר ישוב: רמת השרון
marlineba@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0505305007
נייד: 050-5305007

Meor Carola

מוסמך CCIL

קרולה מאור

:אתר ישוב: רעננה
levy.carola@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3690444

Amnon Huri

מוסמך CCIL

אמנון חורי

:אתר ישוב: חולון
amnon.33@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5256868

Israeli Pnina

מוסמך CCIL

פנינה ישראלי

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון לקשב וריכוז.

:אתר ישוב: אשדוד
israelipnina@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2322467

Shtolz Guy

מוסמך CCIL

גיא שטולץ

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לקריירה / אימון קבוצתי.

guys.co.il :אתר ישוב: נתניה
guyshtolz@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529256327
נייד: 052-9256327

Ayash Lior

מוסמך CCIL

ליאור עייש

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון קבוצתי.

https://www.liorayash.co.il :אתר ישוב: צור הדסה
ayLior@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-3465489
נייד: 052-3465489

Lahav Hilla

מוסמך CCIL

הילה להב

התמחות: אימון אישי. אימון למערכות יחסים. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
hillalahav@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529531616
נייד: 052-9531616

Karen Sealine

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

קארן סילאין

התמחות: אימון קבוצתי / אימון אישי / אימון עסקי.

www.heneni.co.il :אתר ישוב: אור עקיבא
karensealine@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4706614

Sambrano Rakefet

מוסמך CCIL

רקפת סמברנו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון עסקי.

:אתר ישוב: קצרין
k_s_@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 050-4840530
נייד: 050-4840530
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה