• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Politi Chen

מוסמך CCIL

חן פוליטי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות.

:אתר ישוב: ירושלים
chen@psad.co.il :דוא"ל טלפון: 050-5750171
נייד: 050-5750171

Schwartz Gedalya David

מוסמך CCIL

גדליה דוד שווארץ

:אתר ישוב: נתניה
7166257@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09 8331066
נייד: --0527166257

Peak Isaac

מוסמך CCIL

יצחק פיק

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

google :אתר ישוב: ירושלים
issac.peak@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-2184891

Orly Levy

מוסמך CCIL

אורלי לוי

:אתר ישוב: קדומים
orly5954@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6614418

Sambrano Rakefet

מוסמך CCIL

רקפת סמברנו

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: קצרין
k_s_@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 050-4840530
נייד: 050-4840530

Magi Ben Yehuda

בכיר MCIL מדריך מוסמך

מגי בן יהודה

התמחות: אימון אישי / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

www.magicoach.co.il :אתר ישוב: כרמיאל
magi5499@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7955535

Pimentell-yishay Adi

מוסמך CCIL

עדי פימנטל-ישי

:אתר ישוב: כפר האורנים
adihofi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089766869
נייד: 054-4528242

Peled Hila

מוסמך CCIL

הילה פלד

התמחות: אימון אישי. אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: גני תקווה
hilalavi@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545454168
נייד: 054-5454168

Kanarik Amitai

מוסמך CCIL

אמיתי קנריק

התמחות: אימון למערכות יחסים / אימון לזוגיות / אימון ילדים ובני נוער.

https://b-way-life.com :אתר ישוב: הוד השרון
amitai.kanarik@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 052-3185454

Teomim Amar Dana

בכיר MCIL

דנה תאומים עמר

www.tut-coach.co.il :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
danata@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 0542523080

Borovinsky Yulia

מוסמך CCIL

יוליה בורובינסקי

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים. אימון ילדים ובני נוער.

:אתר ישוב: רעננה
yuliacoach.aum@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7395175

Hadas Wilf

מוסמך CCIL

הדס וילף

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון ילדים ובני נוער.

https://hadaswilf.com/ :אתר ישוב: כפר סבא
hadaswilf@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7731152
נייד: 052-3436305

Mali Even Hen

מקצועי PCIL מדריך מוסמך

מלי אבן חן

:אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
malievenhen@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-5544345
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-2070864

Meitav Hadas

מוסמך CCIL

הדס מיטב

:אתר ישוב: חריש
hadasm124@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2090885

Sivan Landman

מקצועי PCIL

סיון לנדמן

התמחות: אימון אישי / אימון למערכות יחסים / אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: גבעתיים
tlandman01@012.net.il :דוא"ל טלפון: 03-7319779
נייד: 050-5221222

Teboul-rabani Ariel

מוסמך CCIL

אריאל טבול-רבאני

התמחות: אימון אישי / אימון לקשב וריכוז. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: אשדוד
arielt80@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7582197

Farkash Ayala

מוסמך CCIL

אילה פרקש

:אתר ישוב: רמת גן
ayala4444@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526779004
נייד: 052-6779001

Dorit Boker

מקצועי PCIL

דורית בוקר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון קבוצתי.

:אתר ישוב: חיפה
doritb19@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8320392
נייד: 052-2301901

Amnon Shaked

בכיר MCIL

אמנון שקד

התמחות: אימון למנהלים / אימון עסקי / אימון קבוצתי.

www.ocean-coaching.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
amnon.shaked@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-6440212
נייד: 054-6772777

Avdiav Adi

מוסמך CCIL

עדי אבדיאב

:אתר ישוב: כפר סבא
adi.gepstein@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528290200
נייד: 052-8290200
 
     
 
 
     
     
   
  רח' הצורן 4, נתניה