• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

בדוק שהמאמן שלך ברשימת המאמנים המקצוענים.

אל תתפשר על פחות!

אינדקס המאמנים של לשכת המאמנים בישראל

 

שימו לב: אין להשתמש באינדקס זה לצרכים פרסומים. העושה כך צפוי לתביעה.

 

 
חיפוש לפי אזור
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי התמחות
חיפוש לפי דרגה
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא

Shaked Anabella

בכיר MCIL מדריך מוסמך

אנאבלה שקד

:אתר ישוב: כפר סבא
anabella@anabella-sh.com :דוא"ל טלפון: 09-7659241
נייד: 052-6912211

Sunny Dr. Gordon Bar

בכיר MCIL מדריך מוסמך

ד"ר סני גורדון בר

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי / אימון לזוגיות.

www.coachme.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
sunny@coachme.co.il :דוא"ל טלפון: 03-9384734
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-5440031

Tabachnik Batia

מקצועי PCIL

בתיה טבצ`ניק

:אתר ישוב: פתח תקוה
batia10@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-5835365
נייד: 053-4321145

Hadas Wilf

מוסמך CCIL

הדס וילף

התמחות: אימון אישי / אימון עסקי. אימון לזוגיות.

https://hadaswilf.com/ :אתר ישוב: כפר סבא
hadaswilf@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7731152
נייד: 052-3436305

Kister Dvora

מוסמך CCIL

דבורה קיסטר

התמחות: אימון אישי / אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: ירושלים
dvorak90@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7683340

Zifroni Tami

מוסמך CCIL

תמי צפרוני

התמחות: אימון אישי. אימון לקריירה / אימון עסקי.

:אתר ישוב: שוהם
tzifroni@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9794994
נייד: 052-3331156

Elkabetz Dafna

בכיר MCIL

דפנה אלקבץ

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אימון למנהלים.

http://www.tut-coach.com/ :אתר ישוב: חיפה
dafnae@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 052-3309087
נייד: 052-3309087

Zeidman Adva

מוסמך CCIL

אדווה זיידמן

:אתר ישוב: רבבה
advazeid@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039067906
נייד: 052-4855999

Ben Or Orna

מוסמך CCIL

אורנה בן אור

https://sites.google.com/site/focusingwithus/ :אתר ישוב: בנימינה
orna9.bo@gmail.com :דוא"ל טלפון:
פרטים נוספים למאמן נייד: 054 7698024

Lev Kahn Orit

מוסמך CCIL

אורית לב קהן

התמחות: אימון לקריירה / אימון עסקי. אימון למנהלים.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
orit.lev@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039128838
נייד: 054-4528427

Horowitz Dana

מוסמך CCIL

דנה הורוביץ

:אתר ישוב: הרצליה
danale4@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 0523309999
נייד: 052-3309999

Irit Alexenberg

מקצועי PCIL

עירית אלכסנברג

:אתר ישוב: פתח תקוה
iyrita@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 03-9224024
נייד: 052-6224283

A Rahami Maya

מוסמך CCIL

מאיה אברהמי

:אתר ישוב: ראש העין
mayaav76@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0529200070
נייד: 03-9011218

Zohar Yossi

מוסמך CCIL

יוסי זוהר

התמחות: אימון עסקי / אימון קבוצתי / אימון אישי.

:אתר ישוב: כפר ורדים
yossi@yossizohar.com :דוא"ל טלפון: 0508330530
נייד: 0508330530

Zahava Smetana

מוסמך CCIL

זהבה סמטנה

:אתר ישוב: ראשון לציון
zsmetana@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-9463444
נייד: 050-6847054

Kedmi Ingber Gili

מוסמך CCIL

גילי קדמי אינגבר

:אתר ישוב: כפר סבא
gikedmi@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4666688

Danit Halpern

בכיר MCIL מדריך מוסמך

דנית הלפרן

התמחות: אימון אישי / אימון קבוצתי. אימון אישי.

:אתר ישוב: תל אביב יפו
danithalpern@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3494044

Bahat Livne Efrat

מוסמך CCIL

אפרת בהט ליבנה

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אמון משפחתי.

https://www.facebook.com/efratbl :אתר ישוב: אבו גווייעד שבט
efratyaya@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0523792240
נייד: 052-3792240

Hen Orna

מוסמך CCIL

אורנה חן

התמחות: אימון אישי / אימון ילדים ובני נוער / אימון עסקי.

:אתר ישוב: חד-נס
orna23451@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546617866
נייד: 054-6617866

Vered Vardit

מוסמך CCIL

ורד שייך

התמחות: אימון לקשב וריכוז / אימון בריאותי / אימון אישי.

:אתר ישוב: גני תקווה
vered.shech1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544927110
פרטים נוספים למאמן נייד: 054-4927110
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315