• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Efrat Pessi

-

פסי אפרת

:אתר ישוב: רעננה
pessi1.efrat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0535302509
נייד: 053-5302509

Chefzie Vinik

-

חפציבה ויניק

:אתר ישוב: ראשון לציון
chefzie62@walla.com :דוא"ל טלפון: 03-9624547
נייד: 052-6633847

Kanarik Amitai

-

אמיתי קנריק

http://www.b-way-life.com/ :אתר ישוב: הוד השרון
amitai.kanarik@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-3185454

Yoav Allon

-

יואב אלון

:אתר ישוב: חיפה
yoava64@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8244186
נייד: 052-6098807

Amir Yung

-

אמיר יונג

:אתר ישוב: כפר סבא
amiryung3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5268144

Pnini Yael

-

יעל פניני

www.yaelpnini.com :אתר ישוב: בנימינה
yaelp@yaelpnini.com :דוא"ל טלפון: 046388816
נייד: 052-8461415

Fishel Liat

-

ליאת פישל

www.liatfishel.co.il :אתר ישוב: רחובות
LIAT-FISHEL@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 089460413
נייד: 0506516670

Khriesh Bernaditt

-

ברנאדית ח'ריש

:אתר ישוב: חיפה
bkhriesh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545718348
נייד: 054-5718348

Lapidot Galker Maayan

-

מעין לפידות גלקר

:אתר ישוב: משמר הנגב
galker.om@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506803162
נייד: 050-6803162

Gilad Oded

-

עודד גלעד

:אתר ישוב: כרכור
odedgila@walla.com :דוא"ל טלפון: 0544389061
נייד: 0544389061

Grushko Galia

-

גליה גרושקו

:אתר ישוב: חיפה
galia200@walla.com :דוא"ל טלפון: 0545-293842
נייד: 054-5293842

Salem Hiam

-

היאם סאלם

:אתר ישוב: חיפה
gimhaifa@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526556536
נייד: 052-6556536

Perach Avital

-

אביטל פרח

:אתר ישוב: נהריה
avitalp3@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528477959
נייד: 052-8477959
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315