• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Pnini Yael

-

יעל פניני

www.yaelpnini.com :אתר ישוב: בנימינה
yaelp@yaelpnini.com :דוא"ל טלפון: 046388816
נייד: 052-8461415

Hanna Lax

-

חנה לקס

Channalax.co.il :אתר ישוב: כפר אדומים
naturallyoucoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545872888
נייד: 054-5872888

Cohen Liza

-

ליזה כהן

:אתר ישוב: חולון
liza166@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-6794450
נייד: 050-6794450

Salem Hiam

-

היאם סאלם

:אתר ישוב: חיפה
gimhaifa@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526556536
נייד: 052-6556536

Inbar Givon

-

ענבר גבעון

:אתר ישוב: חולון
inbargivon38@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5529379
נייד: 050-5622220

Sade Orna

-

אורנה שדה

:אתר ישוב: אשדוד
ornia1s@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2657279

Yafa Shavit

-

יפה שביט

:אתר ישוב: נשר
refaeli8@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8213692
נייד: 054-2600935

Moyal Miri

-

מירי מויאל

:אתר ישוב: אשדוד
morielmoyal@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5207230

Ron Shlomo

-

שלמה רון

https://www.shlomo-coach.co.il/ :אתר ישוב: רחובות
Shlomor.coach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528180555
נייד: 052-8180555

Zlait Keren

-

קרן זלאיט

:אתר ישוב: רמת גן
Keren6383@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525507247
נייד: 052-5507247

Rozenstein Michal

-

מיכל רוזנשטיין

:אתר ישוב: הרצליה
mrozcoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528305500
נייד: 052-8305500

Jacob Yael

-

יעל יעקב

:אתר ישוב: ראשון לציון
Yaeljacob1@walla.com :דוא"ל טלפון: 03-9673552
נייד: 052-4381616

Ronen Ben-naftali

-

רונן בן נפתלי

:אתר ישוב: רעננה
ronen@houlite.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7719449
נייד: 054-3008777

Ronit Yaskil

-

רונית ישכיל

:אתר ישוב: כפר סבא
ronit.yaskil@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7675468
נייד: 052-3020008

Tal Doron-kremer

-

טלי דורון קרמר

www.TaliDoronKremer.com :אתר ישוב: רמת השרון
tali@talidoronkremer.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7534831

Yoav Allon

-

יואב אלון

:אתר ישוב: חיפה
yoava64@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8244186
נייד: 052-6098807

Berkovich Igal

-

יגאל ברקוביץ

:אתר ישוב: קרית אונו
igal56@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545771732
נייד: 0545771732

Zohar Galia

-

גליה זהר

:אתר ישוב: תל אביב יפו
galia.zohar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528003325
נייד: 052-8003325

Sinai Hadas

-

הדס סיני

:אתר ישוב: גבע כרמל
hadassinai9@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5553700

Fishel Liat

-

ליאת פישל

www.liatfishel.co.il :אתר ישוב: רחובות
LIAT-FISHEL@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 089460413
נייד: 0506516670
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315