• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Raveh Shiri

-

שירי רווה

:אתר ישוב: תל אביב יפו
shiri.raveh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-4661213
נייד: 050-3397373

Tal Doron-kremer

-

טלי דורון קרמר

www.TaliDoronKremer.com :אתר ישוב: רמת השרון
tali@talidoronkremer.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7534831

Shirli Timor

-

שירלי טימור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tshirli@idc.ac.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7944806

Yoav Allon

-

יואב אלון

:אתר ישוב: חיפה
yoava64@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8244186
נייד: 052-6098807

Lapidot Galker Maayan

-

מעין לפידות גלקר

:אתר ישוב: משמר הנגב
galker.om@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506803162
נייד: 050-6803162

Gruber Oshrat

-

אושרת גרובר

:אתר ישוב: סגולה
oshrat.zr@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546969284
נייד: 054-6969284

Danoch Efrat

-

אפרת דנוך

:אתר ישוב: כפר סבא
efd200@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8785696

Vardi Odelia

-

אודליה ורדי

:אתר ישוב: מעלות-תרשיחא
odeliava@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6607886

Midovski Ron

-

רון מידובסקי

:אתר ישוב: ירושלים
rony184@walla.com :דוא"ל טלפון: 02 6523872
נייד: 052-8884452

Gilad Oded

-

עודד גלעד

:אתר ישוב: כרכור
odedgila@walla.com :דוא"ל טלפון: 0544389061
נייד: 0544389061

Hanna Lax

-

חנה לקס

Channalax.co.il :אתר ישוב: כפר אדומים
naturallyoucoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545872888
נייד: 054-5872888

Chefzie Vinik

-

חפציבה ויניק

:אתר ישוב: ראשון לציון
chefzie62@walla.com :דוא"ל טלפון: 03-9624547
נייד: 052-6633847

Joseph Uziel

-

יוסי עוזיאל

:אתר ישוב: חולון
yossi.uziel@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2375475

Kaspi Racheli

-

רחלי כספי

:אתר ישוב: גדרה
raheli.kaspi@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9509442

Lobak Nadya

-

נדיה לובק

nadyalobak.com :אתר ישוב: ראשון לציון
nlobak@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5977728

Friman Rivka

-

רבקה פריימן

:אתר ישוב: מתתיהו
far11@neto.net.il :דוא"ל טלפון: 089109842
נייד: 052-7653651

Shlomo Alfia

-

שלמה אלפיה

:אתר ישוב: תל אביב יפו
shlomo.alfia@il.ey.com :דוא"ל טלפון: 03-5228601
נייד: 052-2955589

Fishel Liat

-

ליאת פישל

www.liatfishel.co.il :אתר ישוב: רחובות
LIAT-FISHEL@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 089460413
נייד: 0506516670

Sade Orna

-

אורנה שדה

:אתר ישוב: אשדוד
ornia1s@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2657279

Shachar Noga

-

נגה שחר

:אתר ישוב: הוד השרון
nogashachar67@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6555597
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315