• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

Zlait Keren

-

קרן זלאיט

:אתר ישוב: רמת גן
Keren6383@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525507247
נייד: 052-5507247

Irit Dror

-

עירית דרור

:אתר ישוב: כפר רופין
iritdror31@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6480099
נייד: 050-7429588

Sinai Hadas

-

הדס סיני

:אתר ישוב: גבע כרמל
hadassinai9@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5553700

Smadar Shahar

-

סמדר שחר

:אתר ישוב: בת ים
shirn@smile.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2333520

Shlomo Alfia

-

שלמה אלפיה

:אתר ישוב: תל אביב יפו
shlomo.alfia@il.ey.com :דוא"ל טלפון: 03-5228601
נייד: 052-2955589

Tal Doron-kremer

-

טלי דורון קרמר

www.TaliDoronKremer.com :אתר ישוב: רמת השרון
tali@talidoronkremer.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7534831

Dafna Ohanah

-

דפנה אוחנה

:אתר ישוב: רמת ישי
dafnao5@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-9533001
נייד: 054-4489503

Ashton Cohava

-

כוכבה אשטון

WWW.ASHTON.CO.IL :אתר ישוב: קרית אתא
COHIA.AS@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0523440424
נייד: 052-340424

Efrat Pessi

-

פסי אפרת

:אתר ישוב: רעננה
pessi1.efrat@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0535302509
נייד: 053-5302509

Avi Rozenblum

-

אבי רוזנבלום

:אתר ישוב: שוהם
aviroz@netvision.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8233330

Avdiav Adi

-

עדי אבדיאב

:אתר ישוב: כפר סבא
adi.gepstein@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528290200
נייד: 052-8290200

Cohen Liza

-

ליזה כהן

:אתר ישוב: חולון
liza166@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-6794450
נייד: 050-6794450

Danoch Efrat

-

אפרת דנוך

:אתר ישוב: כפר סבא
efd200@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8785696

Yoav Allon

-

יואב אלון

:אתר ישוב: חיפה
yoava64@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8244186
נייד: 052-6098807

Avichay Elbaz

-

אביחי אלבז

:אתר ישוב: גני תקווה
arelbaz@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0547700904
נייד: 054-7700904

Ayelet Shnitzer

-

איילת שניצר

:אתר ישוב: שוהם
Ayelet.shnitzer@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-7145852
נייד: 052-3358036

Yari Rivka

-

רבקה יערי

:אתר ישוב: צורית
rivkanir30@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-9981170
נייד: 050-7800066

Fishel Liat

-

ליאת פישל

www.liatfishel.co.il :אתר ישוב: רחובות
LIAT-FISHEL@TUT-COACH.CO.IL :דוא"ל טלפון: 089460413
נייד: 0506516670

Amir Yung

-

אמיר יונג

:אתר ישוב: כפר סבא
amiryung3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5268144

Shirli Timor

-

שירלי טימור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tshirli@idc.ac.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7944806
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315