• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 - עמוד הבא

Ben Moshe Sarit

-

שרית בן משה

:אתר ישוב: ראשון לציון
sarabm83@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5633303

Raveh Prints Bosmat

-

בשמת רוה פרינץ

:אתר ישוב: עין ורד
bmimshak@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506394813
נייד: 050-6394813

Shechter Hila

-

הילה שכטר

Yoav Ko Consulting Ltd :אתר ישוב: תל אביב יפו
hila@shg.co.il :דוא"ל טלפון: 0544522632
נייד: 054-4522632

Glikman Perry

-

פרי גליקמן

:אתר ישוב: הרצליה
perry.glikman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0503045678
נייד: 050-3045678

Sulimani Ronit

-

רונית סולימני

:אתר ישוב: רחובות
RONIT.SULIMANI@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0524552454
נייד: 052-4552454

Cohen Gali

-

גלי כהן

:אתר ישוב: אבו גווייעד שבט
galigivli@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4250666

Lanksner Anati

-

ענת חנה לנקסנר

:אתר ישוב: כרמיאל
anat_la@karmiel.muni.il :דוא"ל טלפון: 049980265
נייד: 054-6626545

Poznanski Sharon

-

שרון פוזננסקי

:אתר ישוב: פתח תקוה
poznanski.sharon@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543388671
נייד: 054-3388671

Darom Yohai

-

יוחאי דרום

:אתר ישוב: הוד השרון
ydarom@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-5667015

Irit Dror

-

עירית דרור

:אתר ישוב: כפר רופין
iritdror31@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-6480099
נייד: 050-7429588

Midovski Ron

-

רון מידובסקי

:אתר ישוב: ירושלים
rony184@walla.com :דוא"ל טלפון: 02 6523872
נייד: 052-8884452

Basa Nahum Dror

-

נחום דרור בסה

:אתר ישוב: חולון
nahum.basa@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508214448
נייד: 050-8214448

Kedmi Ingber Gili

-

גילי קדמי אינגבר

:אתר ישוב: כפר סבא
gikedmi@hotmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4666688

Rosenak-shorshan Shela

-

שלה רוזנק שורשן

:אתר ישוב: כפר אדומים
shela.coach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0503959536
נייד: 0503959536

Shirli Timor

-

שירלי טימור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tshirli@idc.ac.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7944806

Levi Yossi

-

יוסי לוי

www.yossi-levi.co.il :אתר ישוב: אשדוד
yossix@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508555486
נייד: 050-8555486

Barkai Racheli

-

רחלי ברקאי

אין :אתר ישוב: משמר השרון
rachelibarkai@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0507970745
נייד: 050-7970745

Bentolila Avraham

-

אברהם בן טולילה

:אתר ישוב: אבני חפץ
avbt11@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8940115
נייד: 052-4332404

Wegbreit Ayelet

-

אילת ווגברייט

:אתר ישוב: ירושלים
rebtzaw@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026448486
נייד: 0527657567
עמוד קודם - 1 2 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315