ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא

Brilant Tamar

סטודנט

תמר ברילנט

www.spiritedmoments.org :אתר ישוב: הרצליה
tamar.brilant@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528545285
נייד: 0528545285

Perez Adar Ayelet

-

איילת פרץ אדר

:אתר ישוב: כפר סבא
ayeletp@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0523946087
נייד: 0523946087

Ativ Galit

-

גלית אטיב

https://www.facebook.com/galiteaCenter/ :אתר ישוב: כפר יונה
galitativ@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2533800

Moshe Weltman

-

משה ולטמן

:אתר ישוב: אפרת
moshwel@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9933105
נייד: 050-2208809

Or Gabso Tali

סטודנט

טלי אור גבסו

:אתר ישוב: כפר יונה
tali4go@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526700732
נייד: 0526700732

Lapidot Galker Maayan

-

מעין לפידות גלקר

:אתר ישוב: משמר הנגב
galker.om@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506803162
נייד: 050-6803162

Feder Hagit

-

חגית פדר

:אתר ישוב: כפר סבא
hagitfdr@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528986916
נייד: 0528986916

Reshef Liron

-

לירון רשף

:אתר ישוב: גאליה
liron.reshef1@gmail.com :דוא"ל טלפון: 08-9319166
נייד: 052-5522158

Halachmy Bilha

סטודנט

בלהה הלחמי

:אתר ישוב: כפר יונה
Bilyhal@gmail.com :דוא"ל טלפון: 098987767
נייד: 0505707360

Limor Ari

-

ארי לימור

arilimor.com :אתר ישוב: רמת גן
ari.limor@gmail.com :דוא"ל טלפון: +972547007084
נייד: 0547007084

Cohen Niv

-

ניב כהן

:אתר ישוב: רמת גן
coheniv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0529569334

Barak Limor

סטודנט

לימור ברק

:אתר ישוב: כפר הנגיד
baraklimor@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546651063
נייד: 0546651063

Ifrach Yardena

-

ירדנה יפרח

:אתר ישוב: כפר יונה
yardena44@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0502592519

Lobl Doron

-

דורון לבל

:אתר ישוב: רמת גן
DORONLOBL@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0522501291
נייד: 0522501291

Shoshana Barri

-

שושנה ברי אישוני

:אתר ישוב: ירושלים
shbarri@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 02-5663375
נייד: 054-3552702

Hanan Shwartz

-

חנן שורץ

www.hs4u.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
hanan240166@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7673348
נייד: 052-4236636

Katzir Ayelet

סטודנט

איילת קציר

:אתר ישוב: לפיד
katzirs@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 0506280262
נייד: 0506280262

Cohen Lior

סטודנט

ליאור כהן

:אתר ישוב: באר שבע
liorcohen251@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508989943
נייד: 0508989943

זיוה זיוה

-

זיוה בקרמן

:אתר ישוב: כפר סבא
zivabek@walla.co.il :דוא"ל טלפון: 0508377145
נייד: 050-3571458

Shuly Nimni

-

שולי נימני

:אתר ישוב: נהריה
55nshuly@gmail.com :דוא"ל טלפון: 04-8770585
נייד: 050-7900716
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315