• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא

Predescu Svetlana

-

סווטלנה פרדסקו

www.svetacoach.com :אתר ישוב: קרית ביאליק
svetlanapredescu@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 048766654
נייד: 0502062758

Ronen Tzur

-

רונן צור

:אתר ישוב: כפר יונה
ronentzur2@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8988283
נייד: 054-6536660

Kaptsan Viktoria

-

ויקי קפצן

https://viki-coach.jimdo.com/ :אתר ישוב: באר שבע
vtkaptsan@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545720191
נייד: 054-5720191

Ilanit Eran

-

אילנית ערן

:אתר ישוב: כפר תבור
ilaniteran@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6979180

Ativ Galit

-

גלית אטיב

https://www.facebook.com/galiteaCenter/ :אתר ישוב: כפר יונה
galitativ@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2533800

Rachaminov Rinat

-

רינת רחמינוב

www.itspossible.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
rinatr30@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528316263
נייד: 052-8316263

Amir Yung

-

אמיר יונג

:אתר ישוב: כפר סבא
amiryung3@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5268144

Machlin Michal

סטודנט

מיכל מכלין

:אתר ישוב: קדימה-צורן
machlinm@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0548096396
נייד: 0548096396

Cohen Lior

סטודנט

ליאור כהן

:אתר ישוב: באר שבע
liorcohen251@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508989943
נייד: 0508989943

Buda Idit

סטודנט

עידית בודה

:אתר ישוב: גבעת שמואל
ibuda@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 0508558834

Rosentsveig Andy

-

אנדי רוזנצויג

:אתר ישוב: תל אביב יפו
andy.rosentsveig@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9574644

Zeev Weiner

-

זאב ויינר

:אתר ישוב: רמת גן
wainer@bezeqint.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6053481

Baron Azulay Sophia

-

סופיה ברון אזולאי

:אתר ישוב: אשקלון
589BS04@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0524280371
נייד: 0524280371

Perez Elynor

סטודנט

אלינור פרץ

:אתר ישוב: נתניה
Capara911@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0532754134

Jacob Yael

-

יעל יעקב

:אתר ישוב: ראשון לציון
Yaeljacob1@walla.com :דוא"ל טלפון: 03-9673552
נייד: 052-4381616

Shoshana Barri

-

שושנה ברי אישוני

:אתר ישוב: ירושלים
shbarri@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 02-5663375
נייד: 054-3552702

Shirli Timor

-

שירלי טימור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tshirli@idc.ac.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7944806

Elharar Eti

-

אתי אלהרר

:אתר ישוב: הוד השרון
etielharar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7409768
נייד: 052-4770640

Harkavi Noa

-

נועה הרכבי

:אתר ישוב: עין החורש
noa410@hotmail.com :דוא"ל טלפון: 0507270216
נייד: 0507270216

Zlait Keren

-

קרן זלאיט

:אתר ישוב: רמת גן
Keren6383@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525507247
נייד: 052-5507247
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 7 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315