• דף הבית
  • רישום ראשוני ללשכה
  • הסמכה דרגות וערכות
  • תשלומים
  • אינדקס המאמנים
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברי לשכה
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא

Shoch Bazena

סטודנט

בז׳נה שוך

:אתר ישוב: תל אביב יפו
Bazenach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523548141
נייד: 0523548141

Cohen Ayala

סטודנט

איילה כהן

:אתר ישוב: רמת אפעל
ayalacohen5@walla.com :דוא"ל טלפון: 0523122221
נייד: 052-3122221

Lobl Doron

-

דורון לבל

:אתר ישוב: רמת גן
DORONLOBL@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0522501291
נייד: 0522501291

Friedman Geula

סטודנט

גאולה פרידמן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
Geula@gld.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 0545211411

Bohbot Rachel

-

רחל בוחבוט

:אתר ישוב: יבנה
dhmd410@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0544690362
נייד: 0544690362

Nagar Amira

-

אמירה נגר

:אתר ישוב: פתח תקוה
amiranagar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 052-8911188
נייד: 052-8911188

Machlin Michal

סטודנט

מיכל מכלין

:אתר ישוב: קדימה-צורן
machlinm@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0548096396
נייד: 0548096396

Amir Liat

סטודנט

ליאת עמיר

:אתר ישוב: פתח תקו
liatamir80@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523732954
נייד: 0523732954

Mizrachi Shiri

-

שירי מזרחי

:אתר ישוב: תל אביב יפו
Mizrachishiri@gmail.com :דוא"ל טלפון: 036993154
נייד: 0537577041

Brilant Tamar

סטודנט

תמר ברילנט

www.spiritedmoments.org :אתר ישוב: הרצליה
tamar.brilant@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528545285
נייד: 0528545285

Dahan Liora

סטודנט

ליאורה דהן

https://chmdiet.wordpress.com/ :אתר ישוב: בנימינה
liora.bthin@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-4379399
נייד: 054-4379399

Rosentsveig Andy

-

אנדי רוזנצויג

:אתר ישוב: תל אביב יפו
andy.rosentsveig@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9574644

Sanovsky Hagit

-

חגית סנובסקי

http://www.successkey.co.il/ :אתר ישוב: מודיעין-מכבים-רעות
hagit.sanovsky@gmail.com :דוא"ל טלפון: 089739295
נייד: 0545602926

Katzir Ayelet

סטודנט

איילת קציר

:אתר ישוב: לפיד
katzirs@netvision.net.il :דוא"ל טלפון: 0506280262
נייד: 0506280262

Cohen Lior

סטודנט

ליאור כהן

:אתר ישוב: באר שבע
liorcohen251@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0508989943
נייד: 0508989943

Cohen Liza

סטודנט

ליזה כהן

:אתר ישוב: חולון
liza166@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-6794450
נייד: 050-6794450

Predescu Svetlana

-

סווטלנה פרדסקו

www.svetacoach.com :אתר ישוב: קרית ביאליק
svetlanapredescu@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 048766654
נייד: 0502062758

Hanan Shwartz

-

חנן שוורץ

www.hs4u.co.il :אתר ישוב: ראשון לציון
hanan240166@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-7673348
נייד: 052-4236636

Lavi Megi

סטודנט

מגי לביא

:אתר ישוב: פתח תקוה
Megiedv@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0547445567

Moravchick Efrat

סטודנט

אפרת מורבציק

https://www.facebook.com/efratimun/ :אתר ישוב: כפר סבא
efratmoravck@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0545881701
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315