• דף הבית
  • רישום
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא

Or Gabso Tali

סטודנט

טלי אור גבסו

:אתר ישוב: כפר יונה
tali4go@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0526700732
נייד: 0526700732

Grably Dotan

-

דותן גרבלי

https://lp.vp4.me/fi7s :אתר ישוב: באר שבע
Dotan.Grably@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-8376197

Ronen Ze'ev

-

זאב רונן

www.business-excellence.co.il :אתר ישוב: גבעת עדה
zeev.ronen@business-excellence.co.il :דוא"ל טלפון: +972524767531
נייד: 052-4767531

Globerman Alona

-

אלונה גלוברמן

:אתר ישוב: תל אביב יפו
poem@017.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4442000

Limor Ari

-

ארי לימור

arilimor.com :אתר ישוב: רמת גן
ari.limor@gmail.com :דוא"ל טלפון: +972547007084
נייד: 0547007084

Levy Sary

סטודנט

שרי לוי

:אתר ישוב: כפר טרומן
sary@sary-levy.co.il :דוא"ל טלפון: 052-2214704
נייד: 052-2214704

Hart Shlomi

-

שלומי הרט

:אתר ישוב: גני תקווה
SHLOMI12321@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0546669500
נייד: 0546669500

Barak Limor

סטודנט

לימור ברק

:אתר ישוב: כפר הנגיד
baraklimor@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0546651063
נייד: 0546651063

Bermant-rabadanov Zoumroud (zouma)

-

זומה (זומרוד) ברמנט-רבדנוב

:אתר ישוב: חולון
zuka_ehu@yahoo.com :דוא"ל טלפון: 036516432
נייד: 0502700404

Levi Racheli

-

רחלי נועה לוי

:אתר ישוב: מצפה יריחו
RACHELNOAH369@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0525666502
נייד: 0525666502

Copty Areen

-

ערין קובטי

:אתר ישוב: נצרת
areen.mcopty@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046567742
נייד: 0528066449

Ben Zvi Guy

סטודנט

גיא בן צבי

www.omega3galil.com :אתר ישוב: שכניה
guy@omega3galil.com :דוא"ל טלפון: 049999524
נייד: 0526477788

Magnus Ornit

-

אורנית מגנוס

:אתר ישוב: הוד השרון
Magnus_o@013.net.net :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-5844434

Lobl Doron

-

דורון לבל

:אתר ישוב: רמת גן
DORONLOBL@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0522501291
נייד: 0522501291

Adler Orly

-

אורלי אדלר

www.mybluebird.co.il :אתר ישוב: רעננה
orly@mybluebird.co.il :דוא"ל טלפון: 054-6504551
נייד: 054-6504551

Rotem Jackie

-

יקי רותם

:אתר ישוב: כפר יונה
jackie.rotem@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0543010929
נייד: 0543010929

Amir Liat

סטודנט

ליאת עמיר

:אתר ישוב: פתח תקו
liatamir80@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0523732954
נייד: 0523732954

Cheled Keren

-

קרן חלד

:אתר ישוב: פתח תקוה
kerenc@tut-coach.co.il :דוא"ל טלפון: 0545491012
נייד: 0545491012

Rosentsveig Andy

-

אנדי רוזנצויג

:אתר ישוב: תל אביב יפו
andy.rosentsveig@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-9574644

Ben Shushan Lital

סטודנט

ליטל בן שושן

:אתר ישוב: הר אדר
litalv66@gmail.com :דוא"ל טלפון: 025703414
נייד: 0504712560
עמוד קודם - 1 2 3 4 5 6 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315