• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Lobak Nadya

-

נדיה לובק

nadyalobak.com :אתר ישוב: ראשון לציון
nlobak@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5977728

Shechter Hila

-

הילה שכטר

Yoav Ko Consulting Ltd :אתר ישוב: תל אביב יפו
hila@mshechter.co.il :דוא"ל טלפון: 035279412
נייד: 054-4522632

Chefzie Vinik

-

חפציבה ויניק

:אתר ישוב: ראשון לציון
chefzie62@walla.com :דוא"ל טלפון: 03-9624547
נייד: 052-6633847

Ashton Cohava

-

כוכבה אשטון

WWW.ASHTON.CO.IL :אתר ישוב: קרית אתא
COHIA.AS@GMAIL.COM :דוא"ל טלפון: 0523440424
נייד: 052-340424

Smadar Shahar

-

סמדר שחר

:אתר ישוב: בת ים
shirn@smile.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2333520

Tal Doron-kremer

-

טלי דורון קרמר

www.TaliDoronKremer.com :אתר ישוב: רמת השרון
tali@talidoronkremer.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7534831

Zahav Michal

-

מיכל זהב

:אתר ישוב: ירושלים
michalzahav@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-6909444
נייד: 054-6909444

Sinai Hadas

-

הדס סיני

:אתר ישוב: גבע כרמל
hadassinai9@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5553700

Ifrach Yardena

-

ירדנה יפרח

:אתר ישוב: כפר יונה
yardena44@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0502592519

Orna Rosenberg

-

אורנה רוזנברג

:אתר ישוב: כרמי יוסף
orna-r@migvan.co.il :דוא"ל טלפון: 08-9286456
נייד: 054-6547531

Rachel Nagari

-

רחל נגר

:אתר ישוב: באר שבע
racheln.emon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2148955

Ronit Yaskil

-

רונית ישכיל

:אתר ישוב: כפר סבא
ronit.yaskil@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7675468
נייד: 052-3020008

Wegbreit Ayelet

-

אילת ווגברייט

:אתר ישוב: ירושלים
rebtzaw@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026448486
נייד: 0527657567

Beeri Shirly

-

שירלי בארי

www.shirlyshavit.com :אתר ישוב: גבעתיים
shavit_shirly@walla.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6333043

Zipori Dov

-

דב צפורי

https://www.imoon-dovzipori.net/ :אתר ישוב: רחובות
dov.zipori@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6243546

Rozenstein Michal

-

מיכל רוזנשטיין

:אתר ישוב: הרצליה
mrozcoaching@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528305500
נייד: 052-8305500

Avichay Elbaz

-

אביחי אלבז

:אתר ישוב: גני תקווה
arelbaz@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0547700904
נייד: 054-7700904

Kincses Esther

-

אסתר קינצ'ש

estherporiyut.co.il :אתר ישוב: בית עריף
kincses.eszter@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525244390
נייד: 052-5244390

Lilian Levy

-

ליליאן לוי

:אתר ישוב: נתניה
LevyLilian13@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8359473
נייד: 052-5222823

Danoch Efrat

-

אפרת דנוך

:אתר ישוב: כפר סבא
efd200@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-8785696
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315