ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Avichay Elbaz

-

אביחי אלבז

:אתר ישוב: גני תקווה
arelbaz@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0547700904
נייד: 054-7700904

Rachel Nagari

-

רחל נגר

:אתר ישוב: באר שבע
racheln.emon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2148955

Tal Doron-kremer

-

טלי דורון קרמר

www.TaliDoronKremer.com :אתר ישוב: רמת השרון
tali@talidoronkremer.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7534831

Glia Gili Kishner

-

גילה גילי קישנר

:אתר ישוב: בת ים
gilak@tlvmc.gov.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-4262478

Lapidot Galker Maayan

-

מעין לפידות גלקר

:אתר ישוב: משמר הנגב
galker.om@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506803162
נייד: 050-6803162

Zahav Michal

-

מיכל זהב

:אתר ישוב: ירושלים
michalzahav@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-6909444
נייד: 054-6909444

Kincses Esther

-

אסתר קינצ'ש

estherporiyut.co.il :אתר ישוב: בית עריף
kincses.eszter@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525244390
נייד: 052-5244390

Alon Ulman

-

אלון אולמן

:אתר ישוב: חיפה
alon@alonulman.com :דוא"ל טלפון: 04-8343867
נייד: 054-4660969

Chefzie Vinik

-

חפציבה ויניק

:אתר ישוב: ראשון לציון
chefzie62@walla.com :דוא"ל טלפון: 03-9624547
נייד: 052-6633847

Rena Frohner

-

רינה פרונר

:אתר ישוב: הוד השרון
shaiandrena@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7420478
נייד: 052-3576071

Zlait Keren

-

קרן זלאיט

:אתר ישוב: רמת גן
Keren6383@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525507247
נייד: 052-5507247

Shirli Timor

-

שירלי טימור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tshirli@idc.ac.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7944806

Rachaminov Rinat

-

רינת רחמינוב

www.itspossible.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
rinatr30@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528316263
נייד: 052-8316263

Vardi Odelia

-

אודליה ורדי

:אתר ישוב: מעלות-תרשיחא
odeliava@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6607886

Gilad Oded

-

עודד גלעד

:אתר ישוב: כרכור
odedgila@walla.com :דוא"ל טלפון: 0544389061
נייד: 0544389061

Kister Dvora

-

דבורה קיסטר

:אתר ישוב: ירושלים
dvorak90@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7683340

Shlomo Alfia

-

שלמה אלפיה

:אתר ישוב: תל אביב יפו
shlomo.alfia@il.ey.com :דוא"ל טלפון: 03-5228601
נייד: 052-2955589

חריף Avrahm

-

אברהם יעקב חריף

:אתר ישוב: בית אל
harifav@gmail.com :דוא"ל טלפון: 02-9973357
נייד: 054-6627968

Dabush Efrat

סטודנט

אפרת דבוש

:אתר ישוב: פתח תקוה
gital1898@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039087997
נייד: -0542262000

Chorev Eldan Dana

-

דנה חורב אלדן

:אתר ישוב: כפר סבא
dana.chorev@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-4233283
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315