• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Pnini Yael

-

יעל פניני

www.yaelpnini.com :אתר ישוב: בנימינה
yaelp@yaelpnini.com :דוא"ל טלפון: 046388816
נייד: 052-8461415

Gidron Miri

-

מירי גדרון

mirigidron.co.il :אתר ישוב: חיפה
miri.gidron@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-6353959

Inbar Givon

-

ענבר גבעון

:אתר ישוב: חולון
inbargivon38@gmail.com :דוא"ל טלפון: 03-5529379
נייד: 050-5622220

Sade Orna

-

אורנה שדה

:אתר ישוב: אשדוד
ornia1s@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-2657279

Wegbreit Ayelet

-

אילת ווגברייט

:אתר ישוב: ירושלים
rebtzaw@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026448486
נייד: 0527657567

Ifrach Yardena

-

ירדנה יפרח

:אתר ישוב: כפר יונה
yardena44@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 0502592519

Perry Nir

-

ניר פרי

:אתר ישוב: חיפה
perrynir1@walla.com :דוא"ל טלפון: 050-55-666-66
נייד: 050-5566666

Rachaminov Rinat

-

רינת רחמינוב

www.itspossible.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
rinatr30@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528316263
נייד: 052-8316263

Smadar Shahar

-

סמדר שחר

:אתר ישוב: בת ים
shirn@smile.net.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2333520

Aseraf Chana Batia

-

חנה בתיה אסרף

:אתר ישוב: בני ברק
hanabatia.a@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-7647353

Dafna Ohanah

-

דפנה אוחנה

:אתר ישוב: רמת ישי
dafnao5@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-9533001
נייד: 054-4489503

Friman Rivka

-

רבקה פריימן

:אתר ישוב: מתתיהו
far11@neto.net.il :דוא"ל טלפון: 089109842
נייד: 052-7653651

Shachar Noga

-

נגה שחר

:אתר ישוב: הוד השרון
nogashachar67@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6555597

Zlait Keren

-

קרן זלאיט

:אתר ישוב: רמת גן
Keren6383@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0525507247
נייד: 052-5507247

Tal Doron-kremer

-

טלי דורון קרמר

www.TaliDoronKremer.com :אתר ישוב: רמת השרון
tali@talidoronkremer.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-7534831

Cohen Liza

-

ליזה כהן

:אתר ישוב: חולון
liza166@gmail.com :דוא"ל טלפון: 050-6794450
נייד: 050-6794450

Elharar Eti

-

אתי אלהרר

:אתר ישוב: הוד השרון
etielharar@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-7409768
נייד: 052-4770640

Shirli Timor

-

שירלי טימור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tshirli@idc.ac.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7944806

Rachel Nagari

-

רחל נגר

:אתר ישוב: באר שבע
racheln.emon@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-2148955

Yafa Shavit

-

יפה שביט

:אתר ישוב: נשר
refaeli8@walla.com :דוא"ל טלפון: 04-8213692
נייד: 054-2600935
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315