• דף הבית
  • רישום ללשכה
  • דרגות וטפסים
  • תשלומים
  • אינדקס מאמנים
  • מאמרים ודיוור
  • בתי ספר
  • צור קשר
  • כניסה לחברים
 

ברוכים הבאים לאינדקס הידידים של לשכת המאמנים בישראל

 

לתשומת לב משתמשי האינדקס - על פי חוק,

אין לייצר רשימות תפוצה פרטיות לצרכי דיוור ישיר מתוך השמות המופיעים באינדקס

 

 
חיפוש לפי ישוב
חיפוש לפי שם פרטי
חיפוש לפי שם משפחה

 

עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא

Rachaminov Rinat

-

רינת רחמינוב

www.itspossible.co.il :אתר ישוב: תל אביב יפו
rinatr30@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0528316263
נייד: 052-8316263

Mirit Harari

-

מירית הררי

:אתר ישוב: בצרה
mirit_harari@walla.com :דוא"ל טלפון: 09-7464844
נייד: 052-3212121

Vardi Odelia

-

אודליה ורדי

:אתר ישוב: מעלות-תרשיחא
odeliava@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 052-6607886

Glikman Perry

-

פרי גליקמן

:אתר ישוב: הרצליה
perry.glikman@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0503045678
נייד: 050-3045678

Wegbreit Ayelet

-

אילת ווגברייט

:אתר ישוב: ירושלים
rebtzaw@gmail.com :דוא"ל טלפון: 026448486
נייד: 0527657567

Ben Chanoch Dori

-

דורי בן חנוך

https://www.dortocore.com/ :אתר ישוב: רמת השרון
shira@lead-global.com :דוא"ל טלפון: 054-4205400
נייד: 054-4205400

Lobak Nadya

-

נדיה לובק

nadyalobak.com :אתר ישוב: ראשון לציון
nlobak@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-5977728

Raveh Shiri

-

שירי רווה

:אתר ישוב: תל אביב יפו
shiri.raveh@gmail.com :דוא"ל טלפון: 077-4661213
נייד: 050-3397373

Lapidot Galker Maayan

-

מעין לפידות גלקר

:אתר ישוב: משמר הנגב
galker.om@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0506803162
נייד: 050-6803162

Ronen Ben-naftali

-

רונן בן נפתלי

:אתר ישוב: רעננה
ronen@houlite.co.il :דוא"ל טלפון: 09-7719449
נייד: 054-3008777

Haddad Maha

-

מהא חדאד

:אתר ישוב: נצרת עילית
teachermaha@gmail.com :דוא"ל טלפון: 046576588
נייד: 052-6576588

Midovski Ron

-

רון מידובסקי

:אתר ישוב: ירושלים
rony184@walla.com :דוא"ל טלפון: 02 6523872
נייד: 052-8884452

Avichay Elbaz

-

אביחי אלבז

:אתר ישוב: גני תקווה
arelbaz@bezeqint.net :דוא"ל טלפון: 0547700904
נייד: 054-7700904

Lilian Levy

-

ליליאן לוי

:אתר ישוב: נתניה
LevyLilian13@gmail.com :דוא"ל טלפון: 09-8359473
נייד: 052-5222823

Shechter Hila

-

הילה שכטר

Yoav Ko Consulting Ltd :אתר ישוב: תל אביב יפו
hila@mshechter.co.il :דוא"ל טלפון: 035279412
נייד: 054-4522632

Zahav Michal

-

מיכל זהב

:אתר ישוב: ירושלים
michalzahav@gmail.com :דוא"ל טלפון: 054-6909444
נייד: 054-6909444

Shachar Noga

-

נגה שחר

:אתר ישוב: הוד השרון
nogashachar67@gmail.com :דוא"ל טלפון:
נייד: 054-6555597

Shirli Timor

-

שירלי טימור

:אתר ישוב: תל אביב יפו
tshirli@idc.ac.il :דוא"ל טלפון:
נייד: 050-7944806

Arusi Ilanit

-

אילנית ארוסי

:אתר ישוב: פתח תקוה
ilanita026@gmail.com :דוא"ל טלפון: 039332641
נייד: 0584860886

Hanna Lax

-

חנה לקס

Channalax.co.il :אתר ישוב: כפר אדומים
naturallyoucoach@gmail.com :דוא"ל טלפון: 0545872888
נייד: 054-5872888
עמוד קודם - 1 2 3 4 - עמוד הבא
 
     
 
 
     
     
   
  מדינת היהודים 60, כניסה B, קומה 3, ת.ד. 12132, הרצליה פיתוח 4673315